Dlaczego stracisz głowę dla Foreo UFO? Oto kilka powodów!

Dlaczego stracisz głowę dla Foreo UFO? Oto kilka powodów!

Dlaczego stracisz głowę dla Foreo UFO? Oto kilka powodów!

Nie mogę doczekać się testów!

Urodowe gadżety to jedno z moich uzależnień. Nic nie zrobię, że często nie potrafię przejść obojętnie obok pojawiających się nowości. Kiedy zobaczyłam zapowiedź Foreo UFO, wiedziałam, że to kolejna rzecz, która już niedługo wpadnie w moje ręce…

Zacznijmy od początku. Foreo UFO – co to takiego? Chociaż nazwa kojarzy się ze stworami z innej planety (kształt urządzenia również), ma również drugie dno. UFO, czyli Ur Future Obsession – Twoja przyszła obsesja. Całkiem możliwe! Jest to pierwsza na świecie inteligentna maseczka do twarzy, która (jak obiecuje producent) sprawi, że nie będziemy czuły potrzeby odwiedzania gabinetów kosmetycznych. Urządzenie ma zaoferować nam zabiegi na profesjonalnym poziomie w zaciszu własnego domu, wykorzystując terapię światłem LED, krioterapię, termoterapię oraz pulsacje T-Sonic, którymi użytkownik steruje… za pomocą swojego smartfona. Brzmi kusząco, prawda?

ZOBACZ: Uwielbiasz strobing? Musisz mieć paletę HYPER REAL GLOW od MAC!

Co takiego wyjątkowego jest w Foreo UFO? Urządzenie ma kilka interesujących funkcji. Po pierwsze – wykorzystuje technologię hiperinfuzyjną, która posiada funkcje nagrzewania otwierającego pory oraz pulsacje T-Sonic™ pozwalające cennym składnikom docierać do głębi skóry, jednocześnie wygładzając ją. Urządzenie wykorzystuje również zalety krioterapii łączącej składniki aktywne maseczki i ujędrnia skórę. Po drugie – posiada szereg świateł LED do wykonywania różnych rodzajów terapii: anti-aging (czerwone LED), rozjaśniania skóry (zielone LED), przeciwtrądzikowej (niebieskie LED). Po trzecie – każdy z zabiegów posiada ostrożnie dobraną, odpowiednią kombinację temperatur oraz intensywności pulsacji, dla osiągnięcia maksymalnego efektu pielęgnacyjnego oraz wykonania kojącego masażu twarzy.

Urządzenie urządzeniem, ale żeby móc z niego korzystać, potrzebujemy specjalnych maseczek. Foreo póki co wypuściło dwie wersje. Są wykonane z miękkiej mikrofibry nasączonej ekstraktami roślinnymi oraz owocowymi, skoncentrowanymi olejami naturalnymi oraz hydrolatem. Każda z maseczek jest kompatybilna z urządzeniem, które pogłębia efekty jej działania.

Maska Make My Day

maseczka z kwasem hialuronowym

Zawiera kwas hialuronowy oraz algi czerwone. Składniki te zapewniają głębokie nawilżenie oraz ochronę skóry przed czynnikami zewnętrznymi oraz wyzwalają jej naturalny blask. Po włączeniu UFO, rozpocznie się 30-sekundowy zabieg termoterapii, której towarzyszy światło czerwone LED – przygotowuje to skórę do dalszego zabiegu oraz otwiera pory. Przez kolejne 30 sekund pulsacje T-Sonic pozwalają głęboko wniknąć esencji maski do wnętrza skóry. Przez ostatnie 30 sekund urządzenie emituje światło zielone LED oraz pulsacje o niższej intensywności, aby wyrównać koloryt skóry i nadać jej blasku.

Maska Call It A Night

maseczka odmładzająca

Zawiera wyciąg z żeń-szenia oraz oliwę z oliwek, aby odżywiać i rewitalizować skórę – ta specjalnie wyselekcjonowana formuła regeneruje skórę podczas snu. Zabieg rozpoczyna się 30 sekundowymi interwałami pulsacji T-Sonic w połączeniu z termoterapią i czerwonym światłem LED, aby wtłoczyć esencję maski pod powierzchnię skóry. Następnie pulsacje T-Sonic przechodzą w tryb niskiej częstotliwości – w tym trybie czerwone światło LED pozostaje włączone, natomiast wyłącza się termoterapia – w tej fazie urządzenie skupia się na poprawie mikrocyrkulacji krwi oraz przywróceniu skórze elastyczności.

Wszystkie możliwości jakie kryje w zanadrzu UFO zostaną w pełni wykorzystane, jeśli urządzenie zostanie sparowane z aplikacją mobilną FOREO. Podczas, gdy podstawowe maski  Make My Day oraz  Call It a Night są już kompatybilne z urządzeniem i wstępnie zaprogramowane, aplikacja FOREO daje możliwość personalizacji zabiegu. Użytkownicy będą mogli odkryć pełen potencjał urządzenia, przystosowując intensywność ustawień UFO do indywidualnych potrzeb skóry oraz zamawiać nowe maseczki poprzez aplikację za jednym kliknięciem.

Aplikacja będzie dostępna na iOS oraz Android i posiada możliwość kontroli intensywności pulsacji T-Sonic, kontroli intensywności światła i kontroli ogrzewania/chłodzenia.

Foreo UFO – cena

Jak możecie się pewnie domyślać, gadżet nie jest tani. Foreo UFO ma kosztować około 600 złotych, wersja mini około 400, do sprzedaży trafi już pod koniec kwietnia. Szczerze mówiąc… już nie mogę doczekać się testów! Maseczki to jeden z pielęgnacyjnych rytuałów, do którego wracam bardzo często i jestem ciekawa, czy urządzenie od szwedzkiej marki sprawi, że zdradzę wszystkich swoich ulubieńców… Dam znać!

na podstawie materiałów prasowych foreo

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony