Dlaczego powinnaś zainteresować się nowościami do opalania od Caudalie?

Dlaczego powinnaś zainteresować się nowościami do opalania od Caudalie?

Dlaczego powinnaś zainteresować się nowościami do opalania od Caudalie?

To NIE są zwykłe produkty do opalania.

Sezon na kosmetyki do opalania oficjalnie rozpoczęty. Od dawna mówi się o tym, że kremy z filtrem, chociaż są niezbędne by chronić naszą skórę przed szkodliwym promieniowaniem, mają zły wpływ na stan raf koralowych i zwierząt zamieszkujących morza i oceany. Jakiś czas temu zrobiło się głośno o decyzji zakazu sprzedaży niektórych kremów i olejków do opalania na Hawajach. Okazuje się, że coraz więcej marek chce chronić morza i oceany i wprowadza formuły Ocean Protect.

ZOBACZ: Oto najpiękniej pachnący samoopalacz na rynku!

Dlaczego naszą uwagę zwróciły nowości od Caudalie? Marka zrezygnowała z filtrów o kontrowersyjnym składzie i zastąpiła je stworzonym przez siebie skutecznym systemem filtrującym, niewymuszającym kompromisów między ochroną skóry i ochroną przyrody. W drodze drobiazgowej analizy dopuszczonych w Europie 25 cząstek, firma wyeliminowała filtry chemiczne podejrzewane o powodowanie zaburzeń hormonalnych, filtry w postaci nanocząsteczek oraz oksybenzon i oktinoksat ? filtry uznane za toksyczne dla środowiska morskiego i zabijające, co roku tysiące koralowców.

Formuły ?Ocean Protect?

W ten sposób wybrano tylko 4 filtry, choć zazwyczaj w produkcie przeciwsłonecznym jest ich od 7 do 9. Te 4 uzupełniające się filtry, stosowane w ilościach mniejszych, niż wynosi rynkowa średnia, zapewniają maksymalną ochronę SPF. Produkty są wodoodporne, nie zawierają rozpuszczalnych w wodzie filtrów, są w znacznym stopniu biodegradowalne, co jest konieczne, aby chronić środowisko morskie.

Nowy, opatentowany kompleks przeciwutleniający

Podczas ekspozycji na słońce, docierające do powierzchni skóry promienie UVB, powodują oparzenia, a wnikające w głąb tkanek skóry promienie UVA odpowiadają za fotostarzenie, które może powodować nieodwracalne szkody ? zmiany kolagenowe prowadzące do powstania zmarszczek, utraty jędrności i pojawienia się plam. To przedwczesne starzenie się skóry może być niebezpieczne, ponieważ może pociągać za sobą zmiany DNA prowadzące nawet do raka skóry.

Ekskluzywne składniki stosowane przez Caudalie

Firma Caudalie opracowała bardzo przyjemne w stosowaniu, nieklejące się produkty bez alkoholu i silikonów. Natychmiast podkreślają one piękną opaleniznę. Aby płynąca z ich stosowania przyjemność trwała długo, otulają one skórę zmysłowym, letnim zapachem kwiatów frangipani. Firma Caudalie uzupełniła swoje produkty dwoma ekskluzywnymi składnikami otrzymywanymi z winorośli: wodą winogronową bio i olejem winogronowym zapewniającymi optymalne nawilżenie.

Firma Caudalie stworzyła nowy, opatentowany kompleks przeciwutleniający (patent nr PCT/FR2016/052294) zawierający 3 silnie działające składniki czynne: polifenole, wyciąg ze świerku i witaminę E.

Kosmetyki do opalania Caudalie z formułą ?Ocean Protect?

Przeciwzmarszczkowy krem z ochroną przeciwsłoneczną SPF30 i SPF50: ochrona przed starzeniem

Ten krem ? doskonały sprzymierzeniec naturalnej opalenizny ? chroni skórę przed promieniami słonecznymi. Jest wzbogacony przeciwutleniającym kompleksem Caudalie. Zapewnia maksymalną ochronę i silne działanie przeciw starzeniu się skóry. Delikatnie pachnie, jest lekki i nie klei się. Nie zawiera silikonów ani alkoholu. Nie powoduje powstawania zaskórników. Nadaje się do cery wrażliwej, której umożliwia ekspozycję na słońce, bez ryzyka odwodnienia.

Cena: SPF30 ? 87,40 PLN ? 50 ml / SPF50 ? 94,10 PLN ? 50 ml

Perfekcyjny olejek do opalania SPF30: Olśniewający efekt

Olejek ten nadaje skórze piękny wygląd, a opaleniźnie ? satynowe wykończenie. Nie zawiera alkoholu ani silikonów. Wśród jego składników jest odżywczy olej winogronowy, a także bogate w witaminę E oleje z sezamu i słonecznika, dzięki którym produkt ten zapewnia piękną opaleniznę i chroni skórę.

Cena: SPF30 ? 107,50 PLN ? 150 ml

Spray nawilżający do opalnia SPF30 i SPF50: ochrona ?dwa w jednym?

Jeden produkt, dwa zastosowania: produkt ten zapewnia doskonałą ochronę od stóp do głów. Stosuje się go na twarz i ciało. Łagodzi i nawilża dzięki zawartej w nim wodzie winogronowej bio. Stopniowo nadaje opaleniźnie trwałość i promienność. Nie zawiera alkoholu ani silikonów. Nie powoduje powstawania zaskórników. Nadaje się do cery wrażliwej.

Cena: SPF30 ? 100,80 PLN ? 150 ml / SPF50 ? 107,50 PLN ? 150 ml

Kosmetyki do opalania Caudalie z formułą ?Ocean Protect?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: mizzle.pl / Materiały prasowe Caudalie

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony