Dlaczego internauci wyśmiali sposób mycia twarzy Kylie Jenner?

Dlaczego internauci wyśmiali sposób mycia twarzy Kylie Jenner?

Dlaczego internauci wyśmiali sposób mycia twarzy Kylie Jenner?

Celebrytka reklamuje nową markę i nie unika wpadki.

Kylie Jenner, najmłodsza miliarderka świata, nie przestaje mnożyć swojej fortuny. Siostra Kim Kardashian po ogromnym sukcesie marki Kylie Cosmetics postanowiła stworzyć kolejny brand – tym razem nie z kosmetykami do makijażu, a do pielęgnacji. I tak niedawno na rynku zadebiutowała Kylie Skin.

ZOBACZ: Przetestujecie kosmetyki do pielęgnacji od Kylie Jenner?

Jak można się domyślać – kosmetyki wyprzedały się jak świeże bułeczki, a Ci którzy chcą zrobić zakupy muszą czekać na kolejną dostawę (z którą z pewnością będzie bardzo podobnie). Pomimo braku możliwości zakupu towaru Kylie nie przestaje reklamować swoich nowych kosmetyków. Na instagramowym profilu marki pojawiło się video, na którym gwiazdka prezentuje sposób użycia pianki do mycia twarzy.

View this post on Instagram

morning and night ?

A post shared by Kylie Skin by Kylie Jenner (@kylieskin) on

Wpadka Kylie Jenner

Oglądając filmik w sumie nic szczególnego nie zwróciło naszej uwagi. Oczywiście, można przyczepić się do czasu, jaki poświęciła na pielęgnacje twarzy, ale zważywszy na to, że jest to filmik umieszczony na Instagramie – domyślamy się, że chodziło o czas. Internauci dopatrzyli się jednak czegoś więcej…

Jedna z użytkowniczek Twittera zwróciła uwagę po pierwsze na czas mycia twarzy przez Kylie, a po drugie na to, że pianka zdążyła jedynie delikatnie rozpuścić podkład, który miała na twarzy. Przy wycieraniu twarzy cały makijaż przeniósł się na biały ręcznik. A to niejedyny negatywny komentarz, który pojawił się na Twitterze.

Jedni zasugerowali, że twarz należy myć przez minutę, nie przez sekundę, inni, że właśnie tak wygląda mycie twarzy, gdy “możesz sobie kupić nową skórę”, a jeszcze inni zastanawiają się czy to aby na pewno nie jest jakiś żart.

Filmik o dziwo nie zniknął z Instagrama ani Twittera. Chociaż gdyby zniknął – prawdopodobnie zrobiłaby się jeszcze większa afera.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia + Video: Twitter / Instagram / @kylieskin

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony