Czy to najładniejsza kolekcja pędzli od marki Zoeva?

Czy to najładniejsza kolekcja pędzli od marki Zoeva?

Czy potraficie wyobrazić sobie wykonywanie makijażu bez użycia pędzli? Nie odpowiadajcie – wiemy, że nie. Oprócz tego, że mamy ogromne kolekcje pędzli to co chwilę kuszą nas limitowane kolekcje. A specjalistą od pięknych “limitek” jest marka Zoeva…

ZOBACZ: Widziałyście już wakacyjne nowości od Fenty Beauty?

Zoeva pędzle

Na Instagramie Zoevy pojawiła się ostatnio zapowiedź najnowszej kolekcji. Marka w zgodzie z najnowszymi trendami i kolorem roku 2019 wg Pantone postawiła na pędzle z trzonkami w przepięknym kolorze Living Coral.

Coral Shine Brush Set to 9 pędzli zamkniętych w pięknej kosmetyczce z ekoskóry. Zestaw w pełni samowystarczalny, idealny na wyjazdy. Znajdziemy w nim 4 pędzle do makijażu twarzy (103 / DEFINED BUFFER, 110 / FACE SHAPE, 111 / PETIT FACE FINISH, 145 / CONCEALER BLENDER) oraz 5 pędzli do makijażu oczu i brwi (137 / PETIT FAN, 227 / SOFT DEFINER, 241 / PRECISION SMUDGER, 317 / WING LINER, 322 / BROW LINE).

Zestaw póki co dostępny jest na stronie Zoevy, jednak mamy nadzieję, że szybko pojawi się w polskiej Sephorze. Cena setu to 85 euro, czyli około 365 złotych.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @zoevacosmetics

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony