Czy najnowsza paleta od Kylie Cosmetics czegoś Wam nie przypomina?

Czy najnowsza paleta od Kylie Cosmetics czegoś Wam nie przypomina?

Czy najnowsza paleta od Kylie Cosmetics czegoś Wam nie przypomina?

Mówią, że to miks dwóch kultowych palet…

Kylie Jenner nie obchodziła jeszcze nawet dwudziestych pierwszych urodzin, a już ma szansę stać się najmłodszą miliarderką, wyprzedzając tym samym samego Marka Zuckerberga. Do jej sukcesu w dużej mierze przyczyniło się rodzinne reality show, ale miliony (lub raczej setki milionów) przyniosła kosmetyczna marka – Kylie Cosmetics.

ZOBACZ: Wiemy, gdzie i za ile kupić kostium Kylie Jenner z okładki GQ. Będzie hitem?

Kylie regularnie tworzy nowe limitowane kolekcje kosmetyków. I jak można łatwo się domyślać – te w mgnieniu oka stają się wielkim hitem. Jennerka pochwaliła się właśnie jubileuszową kolekcją, którą stworzyła z okazji swoich urodzin. Mowa oczywiście o 21 COLLECTION, która do sprzedaży trafi już 6 sierpnia.

Kylie Cosmetics paleta cieni

Paleta cieni do powiek, chociaż bardzo ładna, stała się przedmiotem dyskusji, która toczy się w sieci. Mówi się o tym, że Kylie po raz kolejny wyraźnie zainspirowała się dwoma kultowymi już paletami. Mowa oczywiście o Rose Gold Palette Remastered i Desert Dusk Eyeshadow Palette od Hudy Beauty.

Palety Hudy mają swój unikalny styl – rządzi w nich ciepła tonacja, nie brakuje brązów, a także charakterystycznych dla Kattan czerwieni, róży, no i oczywiście metalicznych cieni. Paleta Kylie wygląda trochę jak mieszanka obydwóch propozycji od Hudy – zaczynając od opakowania, poprzez kolorystykę, aż po układ cieni.

Właściwie to nie wiemy, czy jest się czego czepiać. Ciężko byłoby już chyba stworzyć coś zupełnie unikatowego i niepowtarzalnego, ale może Kylie powinna nieco bardziej uważać, żeby w przyszłości nie zarzucano jej plagiatów…

21 SHADES 🎉 #AUGUST6

A post shared by Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics) on

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kyliecosmetics / Materiały prasowe Huda Beuaty

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony