Chiara Ferragni stworzyła kolekcję kosmetyków z Lancôme!

Chiara Ferragni stworzyła kolekcję kosmetyków z Lancôme!

Chiara Ferragni stworzyła kolekcję kosmetyków z Lancôme!

Nowości kosmetyczne to temat, który lubimy najbardziej. A na takie współprace jak ta czekamy zawsze z ogromną niecierpliwością. Chiara Ferragni, jedna z najbardziej znanych blogerek modowych na świecie, stworzyła kolekcję kosmetyków dla marki Lancôme!

ZOBACZ: Oto druga, równie zjawiskowa suknia ślubna Chiary Ferragni!

Chiara Ferragni Lancome

Wielozadaniowa paleta skrywająca cienie do powiek, róż do policzków, rozświetlacze, pomadki i pędzelki, mascara, a także lakiery i pomadki do ust – to wszystko znajdziemy w kolekcji Lancôme x Chiara Ferragni.

Przyglądając się produktom z kolekcji stwierdzamy zgodnie, że idealnie odzwierciedla ona styl włoskiej blogerki. Chiara, chociaż uwielbia eksperymentować z modą, na co dzień w makijażu stawia na klasykę. Wytuszowane rzęsy, lekko podkreślone oko, lekko zaróżowione policzki i podkreślone usta. Właśnie tak najczęściej wygląda makijaż Ferragni.

Kolekcja trafiła już do sprzedaży we Włoszech, nie mogło być inaczej. W najbliższych dniach zacznie pojawiać się w kolejnych krajach. Paleta kosztuje około 260 zł, mascara 150, lakier do ust 150, a pomadka 130.

Wpadło Wam coś w oko? Co chciałybyście mieć w swojej kolekcji?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @lancomeofficial / @theblondesalad / @chiaraferragni

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony