Charlotte Tilbury stworzyła nową kolekcję szminek inspirowanych gwiazdami

Charlotte Tilbury stworzyła nową kolekcję szminek inspirowanych gwiazdami

Charlotte Tilbury stworzyła nową kolekcję szminek inspirowanych gwiazdami

Niestety nie piszemy Wam teraz o oficjalnym wejściu marki Charlotte Tilbury do Polski, a o kolejnej pięknej kolekcji, którą z pewnością nie tylko my chciałybyśmy mieć w swoich zbiorach. Nowa oczywiście o nowych pomadkach Hot Lips 2, którymi zachwyca się cały Instagram. A my razem z nim!

ZOBACZ: Kosmetyki Charlotte Tilbury już niedługo w Polsce?

Hot Lips to dobrze znana wszystkim seria pomadek od Charlotte Tilbury – każdy z odcieni jest inspirowany inną gwiazdą. Swoje kolory mają m.in. Kim Kardashian, Cindy Crawford, Salma Hayek i Emily Ratajowski.

Charlotte Tilbury Hot Lips

Charlotte wykorzystała ogromną popularność kolekcji Hot Lips i postanowiła stworzyć nową. Hot Lips 2 to 11 pomadek, które również dedykowane są gwiazdom. Tym razem prócz pięknymi odcieniami wyróżniają się również bardzo efektownymi opakowaniami.

Z resztą – zobaczcie i oceńcie same.

Charlotte Tilbury stworzyła nową kolekcję szminek Hot Lips 2

Kto tym razem wszedł do grona posiadaczy własnego odcienia? Wybór padł na 11 osobistości: Sofia Vergara, Susan Sarandon, Patsy Tilbury, JK Rowling, Olivia Palermo, Jennifer Aniston, Edward Enninful, Kylie Minogue, Carina Lau, Alessandra Ambrosio i Amal Clooney (w takiej samej kolejności ułożone są poniższe zdjęcia).

Pomadki są już dostępne w sprzedaży – kosztują 35 funtów. Na stronie Charlotte Tilbury można również kupić zestaw o nazwie LUXURY LIPSTICK WARDROBE, w którym znajdziemy wszystkie 11 odcieni w pięknej kosmetyczce. Nie jest to jednak tani zestaw – trzeba zapłacić za niego 385 funtów (około 1830 złotych).

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Charlotte Tilbury

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony