Chanel wprowadza wyjątkową linię kosmetyków. Będzie hitem?

Chanel wprowadza wyjątkową linię kosmetyków. Będzie hitem?

Chanel wprowadza wyjątkową linię kosmetyków. Będzie hitem?

Gdy myślimy o kosmetykach Chanel, pierwsze co przychodzi nam na myśl to perfumy. Ale perfumy to oczywiście nie wszystko, bo Chanel słynie również ze świetnych kosmetyków do makijażu i pielęgnacji. Okazuje się, że oferta marki znowu się poszerzy, ale tym razem kolekcja jest zaskakująca jeszcze bardziej niż zwykle. Dlaczego?

ZOBACZ: Karl Lagerfeld i Chanel z zarzutem… nudy? FB: Gdzie jest “haute” w tym “couture”?

Określenie “Boy” w nazwie najnowszej kolekcji wcale nie nawiązuje do nazwy modelu jednej z najbardziej pożądanych torebek Chanel. Ekskluzywna marka postanowiła stworzyć kolekcję kosmetyków do makijażu dla mężczyzn!

Boy de Chanel - linia kosmetyków kolorowych dla mężczyzn

Chanel stworzył kosmetyki do makijażu dla mężczyzn

Nie jest żadną tajemnicą, że Panowie przywiązują coraz większą wagę do swojego wyglądu. O ile zainteresowanie kosmetykami do pielęgnacji już niespecjalnie kogoś dziwi, tak zainteresowanie produktami do makijażu może. Można więc stwierdzić, że Chanel stworzył kolekcję, która jest swego rodzaju przełamaniem tematu tabu.

Boy de Chanel - linia kosmetyków kolorowych dla mężczyzn

Boy de Chanel – kosmetyki do makijażu dla mężczyzn

Boy de Chanel to kolekcja, w której skład wchodzą podkłady, kredki do brwi i pomadka do ust (lub raczej balsam). W zamyśle twórców było stworzenie kosmetyków, które poprawią wygląd mężczyzny, a jednocześnie nie będą przesadą. Chanel nie zachęca Panów do nakładania grubej warstwy makijażu, a delikatnego ujednolicenia koloru skóry czy wypełnienia luk w brwiach. Produkty w pierwszej kolejności mają trafić do sprzedaży w Azji, a dokładniej – w Korei. Boy de Chanel debiutuje tam już we wrześniu, reszta świata będzie musiała uzbroić się w cierpliwość i poczekać miesiąc dłużej. Początkowo produkty będą dostępne tylko online, ale już na początku przyszłego roku mają trafić do sklepów.

Czas pokaże czy linia stanie się hitem i czy Panowie są gotowi na taką rewolucję. My jesteśmy pewne, że na nowości skusi się również niejedna kobieta, która na własnej skórze będzie chciała sprawdzić czy kosmetyki do makijażu dla mężczyzn różnią się od tych, których używamy my. Naszym zdaniem najbardziej obiecująco wyglądają kredki do brwi – odpowiedni kształt i szczoteczka do wyczesywania nadmiaru produktu z pewnością bez problemu ujarzmi niejedne brwi.

Boy de Chanel - linia kosmetyków kolorowych dla mężczyzn

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Chanel

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony