Body Lava i Fairy Bomb. Fenty Beauty prezentuje nowości

Body Lava i Fairy Bomb. Fenty Beauty prezentuje nowości

Body Lava i Fairy Bomb. Fenty Beauty prezentuje nowości

Złoto i połyskujące drobinki w roli głównej.

Fenty Beauty to jedna z tych marek, które stały się hitem jeszcze przez oficjalnym wejściem na rynek. W sumie to niespecjalnie mnie to dziwi, w końcu za brandem stoi sama Rihanna, która sama jest żywą marką. Ostatnio pisałam Wam o tym, że Fenty Beauty już niedługo wejdzie do polskiej Sephory. Między innymi to z tego powodu warto przyjrzeć się zaprezentowanym właśnie nowościom.

ZOBACZ: Fenty Beauty już niedługo w Polsce!

Fenty Beauty – nowości

Z czym kojarzy Wam się lato? Mi m.in. z piękną złotą opalenizną. Nic nie podkreśla takiej opalenizny lepiej jak olejek ze złotymi drobinkami. I właśnie taki produkt znajdziecie już niedługo w ofercie Fenty Beuaty. Chociaż Body Lava bardziej przypomina podkład do ciała. Mocno rozświetlający podkład do ciała z milionem drobinek w środku.

Rihanna nie odpuściła sobie przygotowania małego tutorialu z wykorzystaniem swoich nowości. Okazuje się, że do rozświetlacza do ciała dedykowany jest również pędzel kabuki, który idealnie sprawdza się do aplikowania produktu – bez brudzenia rąk.

pudry rozświetlające

Nie myślcie, że to koniec rozświetlania. Gwiazda uwielbia błyszczeć – nie tylko w przenośni, ale także dosłownie. Do oferty Fenty Beauty wejdzie również mocno rozświetlający puder – Fairy Bomb. Produkt aplikuje się przy pomocy puszka w rozmiarze XXL. Riri pokazała, jak nakłada go na ramiona i dekolt, ale jestem przekonana, że można nim potraktować również szczyty kości policzkowych. O ile lubicie efekt mocnego rozświetlenia, oczywiście.

ZOBACZ: Efektowny rozświetlacz w rozsądnej cenie? Koniecznie zajrzyj do Inglota!

Produkty mają pojawić się w sprzedaży już 6 kwietnia. Ja trzymam kciuki za to, żeby weszły również do Polski, z chęcią zabrałabym je ze sobą na tegoroczne wakacje. Chociaż okazji do ich użycia będzie znacznie więcej!

zdjęcia: instagram / @fentybeauty

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony