Bielsze zęby bez wychodzenia z domu? Testujemy paski wybielające Rapid White

Bielsze zęby bez wychodzenia z domu? Testujemy paski wybielające Rapid White

Bielsze zęby bez wychodzenia z domu? Testujemy paski wybielające Rapid White

Uśmiech jest naszą wizytówką. Jest również jedną z pierwszych rzeczy, na które zwracamy uwagę przy poznawaniu nowych osób. Białe zęby to marzenie większości kobiet. Ale nie tylko! Mężczyźni również przykładają do tego coraz większą wagę. Niestety nie każdy może pochwalić się naturalnie białymi zębami. Na ich kolor wpływa wiele czynników, m.in. geny, a nawet to, czy jesteśmy miłośnikami kawy, herbaty lub wina. Czy to oznacza, że z naturalnym kolorem zębów musimy się pogodzić? Otóż niekoniecznie.

ZOBACZ: 5 zabiegów dla urody, których nie powinnaś wykonywać sama w domu

Wybielanie zębów kojarzy się przede wszystkim z profesjonalnym zabiegiem przeprowadzanym w gabinecie stomatologicznym – to skuteczna, choć dosyć droga metoda. Alternatywą dla niej jest wybielanie zębów w domu. To niedrogi, szybki i bezpieczny sposób, aby rozjaśnić zęby już o kilka odcieni!

Paski wybielające

W przypadku wybielania zębów w domu idealnie sprawdzą się paski. W ostatnim czasie mieliśmy okazję używać tych od Rapid White. Ich wielką zaletą jest wygoda i szybkość użycia. By osiągnąć widoczne efekty należy stosować je dwa razy dziennie przez pięć dni. Jako, że mieliśmy okazję testować większość pasków dostępnych na polskim rynku, śmiało możemy powiedzieć, że te od Rapid White są jednymi z najbardziej komfortowych w użytkowaniu. Z pewnością przyczynia się do tego to, że są rozpuszczalne, a co za tym idzie – miękkie, nie mające ostrych krawędzi, a dodatkowo nie zsuwają się z zębów. Paski w ciągu kilku minut przekształcają się w żel, co oznacza, że jedna sesja zajmuje mniej niż 10 minut. Możemy założyć je rano nawet wtedy, gdy spieszymy się do pracy – w czasie wybielania śmiało można zająć się np. wykonywaniem makijażu.

Rapid White paski opinie

To nie pierwszy raz, gdy mieliśmy okazję używać pasków Rapid White. Dlaczego lubimy do nich wracać? Jak już wspomnieliśmy wcześniej – są bardzo wygodne w użyciu, a procedura zajmuje mniej niż 10 minut, dlatego śmiało możemy założyć paski “w międzyczasie”. Paski to świetny sposób na rozjaśnienie koloru zębów o kilka tonów i odświeżenie go – dla utrzymania efektu możemy powtarzać zabieg co kilka miesięcy. Produkt jest ogólnodostępny – kupicie go w drogeriach Rossmann, można również zakupić go z dostawą do domu. Paski nie są drogie, kosztują 72,99 zł, a co jakiś czas możemy dostać je w promocyjnej cenie.

Jak używać pasków wybielających?

Krok 1: Umyj dokładnie zęby. Przed nałożeniem akceleratora upewnij się, czy jego końcówka jest wilgotna, przyciskając ją do czystej powierzchni dłoni.

Krok 2: Pokryj zęby równomiernie akceleratorem, delikatnie dociskając go do powierzchni zębów i rozcierając zawartość, omijaj dziąsła. Ważne: Po nałożeniu akceleratora nie zamykaj ust, by go nie zetrzeć.

Krok 3: Otwórz ostrożnie saszetkę, chwytając za górną krawędź, i pociągnij do połowy długości. W saszetce znajdziesz dwa paski. Przy nakładaniu pasków korzystaj z lustra. Nakładaj paski wybielające czystymi i suchymi rękoma.

Krok 4: Ostrożnie wyjmij pierwszy pasek z przezroczystej folii. Pasek należy nanieść na zęby stroną, która była przyklejona do folii. Nie rozciągaj pasków w trakcie ich nakładania na zęby.

Krok 5: Nałóż pasek wybielający na przednie górne zęby, przykładając go równolegle przy górnej linii dziąseł. Ostrożnie dociśnij pasek palcami do zębów i dokładnie go dopasuj. Następnie nałóż drugi pasek na dolne zęby, postępując ponownie zgodnie z powyższymi krokami. Paski rozpuszczą się samodzielnie w ciągu 5–7 minut. Na zakończenie dokładnie przepłucz usta wodą.

Materiał powstał przy współpracy z marką Rapid White.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: mizzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony