Bez bazy i mgiełki ani rusz! Nowości od Urban Decay

Bez bazy i mgiełki ani rusz! Nowości od Urban Decay

Kosmetyki Urban Decay są nam bardzo dobrze znane już od wielu lat. Marka nie spoczywa na laurach i regularnie wprowadza kolejne nowości. Z serią All Nighter nie rozstajemy się na krok i dlatego bardzo cieszymy się, że UD postanowiło jeszcze bardziej ją rozszerzyć.

ZOBACZ: Oto baza pod makijaż, od której uzależniłam się po kilku dniach testowania

Urban Decay baza pod makijaż

Oto baza pod makijaż do zadań specjalnych! Przedłuża trwałość makijażu, zapewnia efekt gładkiej skóry, minimalizuje widoczność porów, jest lekka, odporna na ścieranie, nawilża skórę przed nałożeniem makijażu. Produkt jest wegański. Jak sugeruje producent – bazy można używać zarówno z podkładem, jak i bez. W drugiej wersji makijaż jest bardziej naturalny – baza świetnie łączy się z korektorem, który pomoże zakamuflować drobne niedoskonałości.

Cena: 185 zł / 30 ml

Urban Decay prezentuje nowości: baza i mgiełka All Nigher

Urban Decay utrwalacz

Utrwalacz makijażu od UD jest już Wam pewnie dobrze znany. Czym różni się nowość? All Nighter Setting Spray Ultra Matte to mgiełka, która nie tylko utrwali makijaż, ale również zmatowi twarz na długie godziny. Formuła produktu została wzbogacona w matującą glinkę kaolinową. Makijaż nie osadza się w zagłębieniach skóry i nie ściera się w ciągu dnia. Niewidzialna mgiełka zabezpiecza makijaż przed niekorzystnymi czynnikami takimi jak upał, deszcz, pot. Mgiełka może być stosowana również wtedy, gdy nie nosimy makijażu – dzięki temu trikowi można zapanować nad błyszczeniem się strefy T.

Cena: 165 zł / 118 ml

Nowości szukajcie w perfumeriach Sephora!

Urban Decay prezentuje nowości: baza i mgiełka All Nigher

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Urban Decay

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony