Becca wprowadza kosmetyki do pielęgnacji!

Becca wprowadza kosmetyki do pielęgnacji!

Becca wprowadza kosmetyki do pielęgnacji!

Na takie informacje czekałyśmy.

Becca to marka, która słynie przede wszystkim z wielkiego glow. Rozświetlacze to jej specjalność – są tak efektowne, że nawet nie jesteśmy w stanie zliczyć ilości komplementów, które dzięki nim zebrałyśmy. Okazuje się, że Becca poszła o krok dalej i wprowadza kosmetyki do pielęgnacji. Tak, żeby wspomniany glow nie był wyłącznie efektem makijażu, ale po prostu pięknej cery.

ZOBACZ: Becca – Hydra Mist Set – Refresh Powder

Pierwsze zapowiedzi nowej serii pojawiły się kilka dni temu na Instagramie. Becca pochwaliła się linią Skin Love, w skład której wchodzi serum do twarzy Skin Love Glow Elixir, delikatny podkład z efektem blur Skin Love Weightless Blur Foundation oraz stick rozświetlający Skin Love Glow Glaze Stick.

Becca serum

Jako że podkłady i rozświetlacze Becca już dobrze znamy, najbardziej zaintrygował nas rozświetlający eliksir. Jak możemy przeczytać w opisie produktu – jest to bardzo lekkie serum wzbogacone o BECCA?s Glow Nectar Brightening Hydra Complex – mieszankę naturalnych składników, które pomagają rozjaśnić, nawilżyć i odżywić skórę.

Serum, a zarazem cała seria, trafi do sprzedaży w USA już jutro. Czy pojawi się również w naszej polskiej Sephorze? Mamy ogromną nadzieję, że tak, chociaż z pewnością będziemy musiały uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @beccacosmetics

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony