Beautyblender stworzył gadżet, który doceni każda makijażystka

Beautyblender stworzył gadżet, który doceni każda makijażystka

Beautyblender stworzył gadżet, który doceni każda makijażystka

I nie tylko makijażystka.

Beautyblender już dawno temu postawił sobie za cen ułatwienie nam życia. Albo może raczej wykonywania makijażu, to chyba bardziej precyzyjne określenie. Kultowe już gąbeczki sprawiły, że podkład wygląda nieskazitelnie i idealnie, a my nie musimy brudzić rąk. Jakiś czas temu marka pochwaliła się podkładem (więcej na ten temat przeczytacie w podlinkowanym niżej artykule), a teraz udowadnia, że w dalszym ciągu nie próżnuje…

ZOBACZ: Beautyblender stworzył podkład! Nareszcie?

W ofercie marki Beautyblender znajdziemy nie tylko gąbeczki, mydełka do czyszczenia jajeczek i cieniutkie gąbeczki mające zastąpić jednorazowe bibułki matujące… Amerykańska marka pochwaliła się właśnie kolejnym gadżetem. Co powiecie na “narzędzie”, które ułatwi wykonywanie bakingu?

Zacznijmy od początku…

Czym jest baking?

Baking jest to technika makijażu, a właściwie to technika utrwalania makijażu. Polega na nałożeniu grubej warstwy sypkiego pudru na obszar, który wcześniej został potraktowany podkładem lub korektorem. Baking najczęściej stosuje się pod oczami – dzięki niemu zmniejsza się widoczność zmarszczek, skóra jest gładsza, zabezpieczona przed osypującymi się cieniami do powiek. Puder pod wpływem ciepła skóry “wchodzi” w nią i przez to dobrze utrwala. Po kilku lub kilkunastu minutach nadmiar pudru zdejmujemy z twarzy przy pomocy puchatego pędzla.

Beautyblender gąbka do bakingu

Chociaż przy bakingu świetnie sprawdza się klasyczny Beautyblener to marka postawiła sobie za cel stworzenie jeszcze lepszego gadżetu. I tym oto sposobem powstała POWER POCKET PUFF. Według producenta – mięciutka różowa strona nabierze odpowiednią ilość produktu niezbędnego do utrwalenia makijażu (a my mamy przez to zaoszczędzić trochę produktu, który przy bakingu się marnuje), a beżowa strona poduszeczki ma wygładzić skórę i sprawić, że przejścia nie będą widoczne.

Gadżet póki co nie jest dostępny w Polsce. W USA kosztuje 15 dolarów, czyli około 56 złotych.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @beautyblender

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony