Bazy pod makijaż BeautyBlender są już w Polsce!

Bazy pod makijaż BeautyBlender są już w Polsce!

Gdzie je kupić?

BeautyBlender w ostatnich miesiącach szaleje z nowościami i co chwile zapowiada kolejne produkty. I nie mówimy wcale o nowych kolorach kultowej gąbeczki, a o kosmetykach, których do tej pory nie było w ofercie marki. Co prawda pisałyśmy Wam o podkładach i bazach, ale data premiery w Polsce była pod wielkim znakiem zapytania. Aż do teraz.

ZOBACZ: Po sukcesie podkładów BeautyBlender przyszedł czas na… bazy!

Beautyblender baza pod makijaż

O ile premierę podkładów zapowiadałyśmy na czerwiec (tak, te są już dostępne w sprzedaży), o tyle o bazach nie było wiadomo nic. A tu taka niespodzianka…

Przeglądając nowości, które właśnie zadebiutowały w ofercie perfumerii Sephora natknęłyśmy się właśnie na bazy. Co prawda w sprzedaży pojawiły się tylko dwie z czterech, ale nawet mimo tego jest to całkiem dobra wiadomość.

Baza pod makijaż zmniejszająca widoczność porów

The Leveler Pore Minimizing Primer to lekka jak piórko wygładzająca baza pod podkład, która pomaga zmniejszyć widoczność porów, zaczerwienionej skóry czy nierównej tekstury skóry. Baza wzbogacona jest o niacinamidy (pomagają redukować zaczerwienienia, widoczność porów oraz nierówny koloryt skóry), aby dodatkowo minimalizować widoczność porów. Jej silikonowa tekstura gładko sunie po skórze i pomaga pozbyć się niechcianego nadmiaru sebum oraz utrzymać makijaż na miejscu przez cały dzień (lub noc!). Inaczej niż inne matujące bazy Leveler nie zapycha skóry oraz pomaga Ci rozprowadzić podkład w pożądanych miejscach. Dostępna jest dwóch odcieniach – przezroczystym oraz ciemniejszym, dla ciemnych karnacji.

Pozytywnym zaskoczeniem jest również cena bazy – 99 złotych za 30 mililitrów.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe BeautyBlender

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony