Banalny trik, dzięki któremu rozświetlacz będzie wyglądać jeszcze lepiej!

Banalny trik, dzięki któremu rozświetlacz będzie wyglądać jeszcze lepiej!

Banalny trik, dzięki któremu rozświetlacz będzie wyglądać jeszcze lepiej!

Latem uwielbiamy makijaże rozświetlające. Efekt mokrej skóry, piękna opalenizna i złota tafla nad kością policzkową. Unikamy ciężkich podkładów i stawiamy na lekkie koloryzujące kremy z filtrem lub rozświetlające bazy – sposobów na lekki makijaż jest wiele. Dzisiaj jednak skupimy się na pięknym glow.

ZOBACZ: Nowy poziom mokrego rozświetlania. Oto Face Gloss od Stila!

Czy spodziewałaś się, że z Twojego ulubionego rozświetlacza można wydobyć… jeszcze więcej? Okazuje się, że “procedura” jest banalna, a efekty – spektakularne.

View this post on Instagram

finallyy some sun ????

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Rozświetlacz na mokro

Nie zdradzimy Ci nic nowego ani specjalnie odkrywczego, ale jesteśmy pewne, że po przeczytaniu tego artykułu postanowisz wypróbować nowy sposób na własnej skórze (nie wiedzieć czemu jeszcze do niedawna miałyśmy przed tym sposobem opory, ale chyba bałyśmy się plam, które zepsułyby cały makijaż).

Wystarczy, że przed nałożeniem ulubionego rozświetlacza zwilżysz pędzel fixerem i następnie nabierzesz produkt. Delikatnymi ruchami nakładaj produkt – polecamy użyć nieco mniej zbitego pędzla, naszym ideałem jest Lock-it Precision Powder Brush od Kat Von D.

W ostatnim czasie naszym ulubionym duetem idealnym z cyklu “fixer – rozświetlacz” okazuje się Diamond Multi-Use Highlighter w odcieniu Fancy Pink Diamond od Too Faced i Mist & Fix od Make Up For Ever.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kyliejenner / @mizzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony