Anna Lewandowska debiutuje z własną marką kosmetyków!

Anna Lewandowska debiutuje z własną marką kosmetyków!

Anna Lewandowska debiutuje z własną marką kosmetyków!

Wielka premiera Phlov, najnowszej marki od Anny Lewandowskiej, zdecydowanie była najgorętszym punktem tegorocznej jesienno-zimowej edycji Sephora Open Door. Popularna trenerka stworzyła własną markę kosmetyków pielęgnacyjnych, o których z pewnością w najbliższym czasie będzie bardzo głośno.

ZOBACZ: Już jest! Oto kosmetyczna marka Lady Gagi – Haus Laboratories!

Phlov – kosmetyki od Anny Lewandowskiej

Nowa marka Anny Lewandowskiej łączy w sobie miłość do natury, radość ze zdrowego dbania o swoje potrzeby i wiedzę ekspercką. Nazwa nawiązuje do stanu określanego w psychologii pozytywnej jako flow.

Phlov dba w wyjątkowy sposób o naszą urodę dzięki istnieniu BRAIN-SKIN. To połączenie między mózgiem a skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę kondycji skóry. Ponadto fakt obecności BRAIN-SKIN został rozszerzony o niedawne odkrycie receptorów węchu i smaku w skórze, które można stymulować w taki sposób, by pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. To prawdziwy przełom w kosmetologii.

Anna Lewandowska jest przekonana, że odpowiednie odżywianie skóry jest równie istotne, jak zdrowa dieta. Dlatego na etapie pracy nad produktem korzystała ze swojego doświadczenia w tym zakresie i wiedzy o superfoods, biofermentach, adaptogenach i wyciągach z roślin i owoców. Nad opracowaniem najskuteczniejszych formuł czuwała Justyna Żukowska-Bodnar – współzałożycielka Phlov z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej.

W recepturach Phlov używamy zaawansowanych i opatentowanych surowców aktywnych w maksymalnie skutecznym stężeniu, otrzymywanych nowoczesnymi metodami. Nadzór nad całym procesem umożliwia nam własny dział R&D, zajmujący się badaniami i rozwojem. Jakość, skuteczność i bezpieczeństwo naszych kosmetyków są dla nas absolutnym priorytetem – mówi Justyna Żukowska-Bodnar, współzałożycielka marki Phlov.

Marka stawia na innowacyjność i podąża za światowymi trendami. Jej misją jest wspieranie kobiet w troszczeniu się o siebie. Produkty Phlov podzielono na linie: Active i Face Care. Składają się na nie: kremy do twarzy i okolic oczu, trójfazowy peeling do twarzy, mgiełka tonizująca, pianka oczyszczająca i żel do mycia twarzy, maska do twarzy, szyi i dekoltu, balsamy intensyfikujące efekty treningu, peeling botaniczny z różową glinką, funkcjonalne żele do mycia, olejowe eliksiry, odmładzający booster i esencja mikrozłuszczająca. Opakowania kosmetyków wykonano z materiałów nadających się do recyklingu: szkła, BIO-PET i trzciny cukrowej.

Phlov, czyli kosmetyki pielęgnacyjne od Anny Lewandowskiej

Phlov kosmetyki

Musimy przyznać, że marka zapowiada się całkiem nieźle – kosmetyki mają nie tylko bardzo dobre składy, ale również przystępne ceny. Od 29 października będzie można kupić je w każdej perfumerii Sephora.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @annalewandowskahpba / Mizzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony