Anastasia Beverly Hills zaprezentowała nową paletę!

Anastasia Beverly Hills zaprezentowała nową paletę!

Anastasia Beverly Hills zaprezentowała nową paletę!

Będą ją chciały WSZYSTKIE kobiety!

Anastasia Soare i jej córka, Norvina, mają niesamowitą zdolność tworzenia bestsellerów i najbardziej pożądanych palet świata. Te kosmetyki to nie tylko piękny wygląd i idealny dobór kolorystyczny, ale również najwyższa jakość. I to właśnie chyba jest główny powód ich ogromnego sukcesu.

ZOBACZ: Anastasia Beverly Hills prezentuje wakacyjne nowości!

Anastasia Beverly Hills palety

SultryModern Renaissance Norvina to kultowe już palety, których nikomu nie trzeba specjalnie przedstawiać. Nie myślcie jednak, że Anastasia na nich poprzestaje. Na Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie kolejnej nowości…

Anastasia Beverly Hills Riviera

Riviera to najnowsze dziecko marki Anastasia Beverly Hills. Póki co możemy zobaczyć piękne opakowanie w marynistycznym stylu, które bardzo kojarzy nam się z latem i z wakacjami. Czego możemy się spodziewać po wnętrzu palety? Pojawiły się przecieki, z których wynika, że zawartość bardzo nas zaskoczy. Próżno szukać w niej niebieskich cieni. Zamiast nich ma pojawić się prawdziwa feeria barw – od mocnego różu, przez żółć i odcienie nude, aż po intensywny fiolet. Jednym słowem – kolorystyka idealna na letnie szaleństwo.

Paleta ma trafić do sprzedaży 4 marca. Nie wiadomo czy od razu pojawi się w Polsce. Jeżeli tak – na pewno nie odpuścimy sobie testów!

EDIT! Anastasia zaprezentowała wnętrze:

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony