Anastasia Beverly Hills wprowadza produkt, na który czekali wszyscy

Anastasia Beverly Hills wprowadza produkt, na który czekali wszyscy

Anastasia Beverly Hills wprowadza produkt, na który czekali wszyscy

Nowości kosmetyczne to coś, co lubimy najbardziej… Na Instagramie co chwilę pojawiają się kolejne gorące nowinki, które skutecznie zachęcają nas do zakupów. Anastasia Beverly Hills zaprezentowała właśnie najnowszą limitowaną kolekcję na lato 2019. Wśród nowości znalazł się produkt, na który czekali wszyscy…

ZOBACZ: Ta nowość od Hudy Beauty będzie hitem tego lata, to pewne!

Sezon na odkryte ciało rozpocznie się już lada moment. A chyba każda kobieta doskonale wie, że wakacyjna opalenizna może wyglądać jeszcze lepiej, gdy… podkreślimy ją olejkiem ze złotymi drobinkami!

Olejek z drobinkami

Modę na piękny glow podłapała również Anastasia. W limitowanej wakacyjnej kolekcji pojawił się m.in. wspomniany już przepiękny olejek ze złotymi drobinkami. I tym razem to ten produkt zrobił na nas największe wrażenie.

Shimmer Body Oil ma pojawić się w sprzedaży już 21 maja. Produkt prawdopodobnie ma konsystencję podobną do suchego olejku od Nuxe – wskazuje na to rozpylacz widoczny na zdjęciach. Oznacza to tyle, że produkt będzie niezwykle lekki, nie będzie kleił się do ciała, a dawał nawilżenie i oczywiście boski glow.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @anastasiabeverlyhills

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony