Anastasia Beverly Hills prezentuje wakacyjne nowości!

Anastasia Beverly Hills prezentuje wakacyjne nowości!

Anastasia Soare, założycielka marki Anastasia Beverly Hills, odpowiada za jedne z najlepszych i najbardziej pożądanych kosmetyków na świecie. Razem ze swoją córką, Norviną (tak, to naprawdę córka Anastasii!), niemalże non stop pracują nad kolejnymi nowościami, które w mgnieniu oka stają się bestsellerami…

ZOBACZ: Anastasia Beverly Hills – Sultry – Paleta cieni do powiek z edycji limitowanej

W piątek światło dzienne ujrzały kolejne nowości. Wakacyjna limitowana kolekcja zapowiada się naprawdę dobrze…

The Daytime & Sunset Collection to dwa piękne zestawy z mini paletami cieni do powiek i połyskującymi płynnymi pomadkami. Naszą uwagę najbardziej przyciągają cienie – takich palet jeszcze nie było! Zamiast dużych zestawień kolorów dostajemy zaledwie 4 cienie. Kolorystyka jest dobrana idealnie, dlatego palety, chociaż wydają się bardzo niepozorne, są całkowicie samowystarczalne. Aż chciałoby się wrzucić je do wakacyjnej walizki.

Kolorystyka kolekcji ma kojarzyć nam się z wakacyjnym dniem i zachodem słońca. W pierwszym przypadku dostajemy produkty w kolorystyce złota. W drugim rolę główną gra nieco ciemniejsze złoto, brąz oraz fiolet. Same nie wiemy, która wersja podoba nam się bardziej.

Anastasia Beverly Hills PR kit

O PR’owych paczkach, które trafiają w ręce dziennikarzy, blogerek i influencerów, marzy niejedna dziewczyna. Norvina postanowiła temu zaradzić i zaoferowała możliwość zakupu takiego zestawu. Tak więc nowa kolekcja jest dostępna w zestawie za 48$ i 50$, ale można również kupić pojedyncze produkty.

My mamy ogromną nadzieję, że kolekcja trafi również do polskiej Sephory. A wtedy na pewno nie powstrzymamy się przed zakupem!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony