ABH x Jackie Aina. Oto kolejna paleta, którą zechcesz mieć

ABH x Jackie Aina. Oto kolejna paleta, którą zechcesz mieć

ABH x Jackie Aina. Oto kolejna paleta, którą zechcesz mieć

Każda miłośniczka kosmetyków i makijażu wie, że palety od Anastasii Beverly Hills są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Właśnie dlatego nowinki amerykańskiej marki są tak bardzo oczekiwane. W ostatnich dniach Instagram żyje najnowszą współpracą ABH…

ZOBACZ: Testujemy wakacyjne nowości od IsaDora! Widziałyście ten bronzer?

ABH x Jackie Aina

Anastasia Soare i jej córka, Norvina, zaprosiły do współpracy beauty influrncerkę z Los Angeles – Jackie Ainę. I chociaż ta jest niezbyt znana w Polsce, tak nie można odmówić jej popularności – na YouTube ma ponad 3 miliony subskrybcji, a na Instagramie zgromadziła 1,2 milionów obserwatorów. Robi wrażenie, prawda?

Anastasia Beverly Hills Jackie Aina

Przejdźmy do najważniejszej kwestii – palety. Jackie Aina Palette to odważna kompozycja 14 cieni do powiek. Wśród nich znajduje się 6 matów (z czego 3 to prasowane pigmenty), 6 cieni metalicznych i 2 połyskujące brokaty. Paleta ma pomóc w stworzeniu najmodniejszego metalicznego makijażu. Już po swatchach możemy stwierdzić, że wszystkie cienie są bardzo mocno napigmentowane, ale i tak nie możemy się doczekać aż sprawdzimy je na własnej skórze…

Jedni zachwycają się paletą, inni twierdzą, że nie wprowadza ona niczego nowego. My zdecydowanie zaliczamy się do pierwszej grupy – w końcu na rynku kosmetycznym jest już chyba wszystko i ciężko byłoby stworzyć coś innowacyjnego. Zachwyty zbiera również opakowanie – to przypomina skórę krokodyla w holograficznym wydaniu. Bardzo instagramowe!

Paleta pojawiła się już w oficjalnym sklepie ABH i z pewnością już niedługo pojawi się w polskiej Sephorze. Kto nie powstrzyma się przed zrobieniem zakupów?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Anastasia Beverly Hills

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony