10 palet cieni do powiek, które chciałybyśmy znaleźć pod choinką

10 palet cieni do powiek, które chciałybyśmy znaleźć pod choinką

10 palet cieni do powiek, które chciałybyśmy znaleźć pod choinką

Świąteczny klimat nam sprzyja i w dalszym ciągu pozostajemy w temacie gwiazdkowych prezentów dla najbliższych. Tym razem mamy kilka propozycji dla kobiet, które uwielbiają zabawę z makijażem. Zebrałyśmy 10 najgorętszych palet dostępnych w perfumeriach Sephora – zdecydowanie chciałybyśmy znaleźć je w tym roku pod choinką!

ZOBACZ: Pomysły na prezenty świąteczne. Propozycje dla niej i dla niego

W naszym zestawieniu znalazły się same perełki. Palety albo testowałyśmy na sobie, albo sprawdzałyśmy podczas Sephora Open Door. Szczerze? Gdyby nie to, że nie miałybyśmy najmniejszych szans używać ich wszystkich, z pewnością poniosłyby nas świąteczne zakupy…

Najpiękniejsze palety cieni do powiek

Co każda miłośniczka makijażu chciałaby znaleźć pod swoją choinką? Chyba nawet nie musimy wspominać o paletach Anastasia Beverly Hills… Zastanawiałyśmy się czy bardziej podoba nam się Norvind czy Sultry – do przeglądu trafiła ta pierwsza, ale w kolekcji nie może zabraknąć i drugiej. Na Instagramie rządzą również palety Huda Beauty – nas w szczególności zachwyca jej nanjnowsze dzieło, New Nude.

Poczas świątecznych zakupowych łowów warto również zwrócić uwagę na piękne palety Becca i Kat Von D. W obydwóch nie brakuje najmodniejszych metalicznych cieni, a pigmentacja dosłownie powala na kolana… Podobnie z resztą jest w przypadku nowej piernikowej palety od Too Faced czy o wiele tańszej palety od Zoevy.

Przejrzyjcie nasze propozycje i… biegnijcie na zakupy! Zachwyt bliskich gwarantowany!

10 palet cieni do powiek, które chciałybyśmy znaleźć pod choinką
Huda Beauty - The New Nude Palette - 289 zł / SEPHORA
« 1 z 10 »

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Sephora

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony