Zuhair Murad i suknie ślubne na wiosnę 2019

Zuhair Murad i suknie ślubne na wiosnę 2019

Czym tym razem zaskakuje libański projektant?

Suknie ślubne Zuhaira Murada uwielbiają arabskie księżniczki i aktorki Bollywood. Na swój wielki dzień zakładają je amerykańskie modelki i aktorki, marzą o nich zwykłe kobiety. W gronie fanek jesteśmy również my i już od lat zachwycamy się każdą kolejną kolekcją projektanta. Nie inaczej jest i tym razem.

ZOBACZ: Chanel Iman na ślubnym kobiercu w sukni Zuhaira Murada

Zuhair Murad suknie ślubne

Dzisiaj mamy dla Was zdjęcia z lookbooka na wiosnę 2019. Co na przyszłoroczny sezon ślubny proponuje swoim Pannom Młodym projektant? Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłyśmy uwagę były imponujące welony. Te są zdobione francuskimi koronkami i połyskującymi koralikami, idealnie uzupełniają okazałe kreacje.

Zuhair Murad suknie ślubne 2019

Najnowsza kolekcja to po części ukłon projektanta w kierunku starego Hollywood. Nawiązania widoczne są w haftowanych cekinach, piórach – jest blask, jest szyk, jest elegancja. W kolekcji są również kreacje, z których słynie projektant. Mowa oczywiście o naked dress, które wyglądają jak koronkowe tatuaże zdobiące ciało Panny Młodej.

 

Nie brakuje również imponujących balowych sukni. Rozłożyste spódnice ciągle są w modzie. Od kilku sezonów widoczne są również kreacje 2 w 1 – dopasowane sukienki maxi łączone z doczepianymi rozkloszowanymi spódnicami. To idealna propozycja dla tych kobiet, które chciałby założyć zarówno dopasowaną suknię, jak i tą o kroju księżniczki. Nie sposób nie wspomnieć, że na takie rozwiązanie zdecydowała się ostatnio Doda.

ZOBACZ: Prawdopodobnie to właśnie w tej sukni Meghan Markle poślubi Księcia Harry’ego!

Zdjęcia: MATERIAŁY prasowe Zuhair Murad

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony