Zuhair Murad i jego zjawiskowe suknie ślubne na wiosnę 2020

Zuhair Murad i jego zjawiskowe suknie ślubne na wiosnę 2020

Zuhair Murad i jego zjawiskowe suknie ślubne na wiosnę 2020

No i się zaczęło… Tegoroczny sezon ślubny jeszcze nie zdążył dobrze się rozkręcić, a projektanci prezentują już swoje kolekcje na przyszły rok. Dzisiaj mamy dla Was zdjęcia przepięknych sukien ślubnych od Zuhaira Murada, który mamy wrażenie, że tym razem nieco odszedł od swojego charakterystycznego stylu i zaserwował swoim Pannom Młodym coś o nieco innym charakterze.

ZOBACZ: Milla by Lorenzo Rossi – zobaczcie cudowną kolekcję sukien ślubnych

W pierwszej kolejności naszą uwagę przyciągnęły suknię w hiszpańskim stylu. Tego typu falbanki i zdobienia to coś, czego w kolekcjach ślubnych Murada jeszcze nie było.

Zuhair Murad suknie ślubne 2020

W kolekcji rządzą sukienki o kroju księżniczki – czyżby szykował się ich wielki powrót? Libański projektant udowadnia, że tego typu suknie mogą być bardzo wytworne i eleganckie. Mocnym trendem są również długie rękawy – te powinny być lekkie jak mgiełka by nie przytłaczały sylwetki i całości stylizacji.

Zdjęcia najnowszej kolekcji sugerują, że w przyszłorocznym sezonie ślubnym swoje pięć minut w dalszym ciągu będą miały efektowne peleryny i bogato zdobione welony. No i oczywiście dopinane spódnice, dzięki którym możemy mieć dwie sukienki w jednej. To niezwykle wygodna opcja, ponieważ obszerne treny i balowe spódnice, tak jak efektowne, tak są również niezbyt wygodne.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Zuhair MUrad

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony