Zobaczcie zjawiskowe suknie ślubne z kolekcji BERTA PRIVÉE Nº 4

Zobaczcie zjawiskowe suknie ślubne z kolekcji BERTA PRIVÉE Nº 4

Zobaczcie zjawiskowe suknie ślubne z kolekcji BERTA PRIVÉE Nº 4

Ostatnio tematyka ślubna na tej stronie została trochę zaniedbana. Wszystko przez to, że została w pewnym sensie przekierowana na nasz kolejny, tym razem typowo ślubny, projekt. Czas nadrobić zaległości! Tegoroczny sezon ślubny nareszcie się rozpoczął, dlatego możemy śmiało zacząć przyglądać się trendom na przyszły rok. Zaczynamy w wielkim stylu i prezentujemy zjawiskową kolekcję na 2021, a dokładniej – BERTA PRIVÉE Nº 4.

ZOBACZ: CZY I KIEDY WARTO WYSYŁAĆ “SAVE THE DATE”?

Suknie ślubne 2021

Berta słynie z przepięknych kreacji, o których marzą kobiety na całym świecie. I tym razem nie mogło zabraknąć bardzo charakterystycznych dla projektantki sukien – tych bardzo seksownych, dopasowanych, bogato zdobionych kryształkami, niezwykłymi koronkami i haftami. W nowej kolekcji, oprócz dobrze znanego glamour, pojawiło się również odniesienie do stylu boho, który od kilku sezonów podbija serca wielu Panien Młodych. Co wyszło z połączenia pozornie dwóch zupełnie różnych klimatów? Zobaczcie same!

BERTA PRIVÉE

Odkryte, zakryte…

Projektantce zdecydowanie nie brakuje odwagi przy tworzeniu kolejnych kolekcji. Berta uwielbia podkreślać figury swoich klientek i eksponować to, co u nich najlepsze. Kreacje bardzo często mają prześwitujące spódnice odkrywające nogi – i być może będziecie zdziwione, ale w tej kolekcji jest nieco inaczej. Bajkowe kreacje mają podszewki w odcieniu nude, imitującym kolor skóry. Dzięki temu zachowują styl Berty, ale równocześnie sprawiają, że kreacje są bardziej „użytkowe” i komfortowe dla większości kobiet.

Kolekcja BERTA PRIVÉE Nº 4 ma trafić do butików już w październiku. Dajcie nam znać, czy wpadło Wam coś w oko!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe BERTA PRIVÉE

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony