Znamy szczegóły na temat tortu ślubnego Księcia Harry’ego i Meghan Markle

Znamy szczegóły na temat tortu ślubnego Księcia Harry’ego i Meghan Markle

Znamy szczegóły na temat tortu ślubnego Księcia Harry’ego i Meghan Markle

Będzie… pysznie!

Oczy całego świata zwrócone są w kierunku Wielkiej Brytanii. Do królewskiego ślubu Księcia Harry’ego i Meghan Markle zostało już tylko kilkanaście godzin. Podczas, gdy oczekujemy na relację z samego wydarzenia, pojawiają się również różnego rodzaju ciekawostki. Na przykład o weselnym torcie.

ZOBACZ: To właśnie tego rozświetlacza w dniu ślubu użyje Meghan Markle!

Tort ślubny Księcia Harry’ego i Meghan Markle

Na Instagramowym profilu Pałacu Kesington pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące tortu. Za jego przygotowanie odpowiedzialna jest Claire Ptak, właścicielka londyńskiej cukierni Violet.

Ciasto ma być bardzo lekkie i przyjemne. Do jego przygotowania użyto aż 200 amalfitańskich cytryn (certyfikowanych, prosto z włoskiej Sycylii), 500 organicznych jajek, 10 butelek syropu  z bzu, a także 20 kilogramów masła, 20 kilogramów mąki oraz 20 kilogramów cukru. Ufff!

Jak będzie wyglądać tort? Z załączonych zdjęć możemy zobaczyć tylko tyle, że będzie w jasnym pastelowym odcieniu. Jak będzie udekorowany? Musimy czekać na oficjalne zdjęcia, a te być może pojawią się już jutro.

Tymczasem przygotowałyśmy dla Was galerię pełną inspiracji z nowoczesnymi tortami ślubnymi w roli głównej. Myślicie, że ten na jutrzejszym royal wedding będzie podobny do któregoś z nich?

ZOBACZ: Prawdopodobnie to właśnie w tej sukni Meghan Markle poślubi Księcia Harry’ego!

Nowoczesne torty ślubne - inspiracje z Pinteresta
« 1 z 15 »

Zdjęcia: Instagram / @kensingtonroyal / Pinterest (źródło po kliknięciu na zdjęcie)

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony