Zjawiskowe suknie ślubne na wiosnę/lato 2020 od Berty

Zjawiskowe suknie ślubne na wiosnę/lato 2020 od Berty

Zjawiskowe suknie ślubne na wiosnę/lato 2020 od Berty

Zachwycamy się jak zwykle, ale to już żadna nowość…

Tegoroczny sezon ślubny powoli chyli się ku końcowi. Z kolei przyszłoroczne Panny Młode rozpoczynają poszukiwania wymarzonych sukienek. Znani projektanci prezentują swoje nowe kolekcje, a my jak zwykle z wypiekami na twarzy oczekujemy nowości od Berty Bridal. Mamy dla Was zdjęcia z najnowszej kolekcji dedykowanej na wiosnę/lato 2020!

ZOBACZ: Bajeczne suknie ślubne na wiosnę/lato 2020 od Liz Martinez

Berta ma swój własny niepowtarzalny styl, który doskonale widoczny jest w każdej kolekcji. Projektantka uwielbia prześwitujące tkaniny i bogate zdobienia. Nie oznacza to jednak, że każda kolekcja jest taka sama.

Berta suknie ślubne

W kolekcji SS 2020 nie brakuje dopasowanych sukienek, które są znakiem rozpoznawczym Berty. Projektantka proponuje swoim Pannom Młodym przyozdobienie ich dopinanym trenem lub efektowną peleryną. Nie brakuje również bardzo modnych kreacji w kształcie litery A, ale to nie one są prawdziwym zaskoczeniem tej kolekcji… Zupełnie nie spodziewałyśmy się, że Berta zaproponuje swoim klientkom model księżniczki. A ten pojawia się nie tylko w tiulowej odsłonie, ale również wersji jedwabnej.

Zaskoczeniem może być również połączenie garnituru z pięknym bardzo długim trenem. To doskonała propozycja dla kobiet, które na swój wielki dzień szukają oryginalnej i niebanalnej kreacji.

Wybór jednego modelu byłby bardzo trudny… Zobaczcie same!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: materiały prasowe Berta

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony