Wiemy, kto zaprojektował suknię ślubną Rose Leslie!

Wiemy, kto zaprojektował suknię ślubną Rose Leslie!

Domyślacie się?

Ślub Rose Leslie i Kita Haringtona to temat, którym w miniony weekend żyły wszystkie media. Gwiazdy serialu Gra o tron zakochali się w sobie na planie i postanowili spędzić ze sobą resztę życia.

ZOBACZ: Kit Harington i Rose Leslie stanęli na ślubnym kobiercu! Jak wyglądała Panna Młoda?

Rose Leslie suknia ślubna

Panna Młoda wybrała dla siebie przepiękną koronkową sukienkę w kształcie litery A. Kreacja podkreśliła wszystkie atuty sylwetki aktorki. Suknia łączyła w sobie elegancję z bardzo modnym stylem boho. Misterne koronkowe zdobienia sprawiły, że kreacja wyglądała bardzo ekskluzywnie. Chociaż nie tylko wyglądała ekskluzywnie, ale była bardzo ekskluzywna. Uzupełnieniem był długi welon i wianek z białych kwiatów.

Rose Leslie w sukni ślubnej Elie Saab

Rose zdecydowała się na projekt mistrza mody ślubnej – Elie Saaba. Nie był to jednak projekt indywidualny, a kreacja z regularnej kolekcji. A do tego wcale nie z najnowszej, a z tej na wiosnę/lato 2017. Zaskakujące?

Elie Saab suknie ślubne cena

Ile kosztowała suknia ślubna? To pytanie zadają sobie wszyscy. Nie wiemy, ile kosztuje ten konkretny model, ale ceny sukni ślubnych od libańskiego projektanta wahają się od 7 500 dolarów do nawet 27 000 dolarów.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wiemy, kto zaprojektował suknię ślubną Rose Leslie! Mamy zdjęcia!

 

Kit Harington i Rose Leslie już po ślubie!
All hail the true king and queen in the North! ⠀Kit Harington and Rose Leslie have tied the knot at a gorgeous wedding in Scotland. The couple met while working together on "Game Of Thrones," where their characters — Jon Snow and Ygritte — had a romance of their own.⠀⠀The guest list was packed with #GOT co-stars, including Emilia Clarke, Sophie Turner, Maisie Williams and Peter Dinklage.⠀⠀#GameOfThrones #KitHarington #RoseLeslie #JonSnow #Ygritte // : Getty Images
« 1 z 6 »

Zdjęcia: Materiały Prasowe Elie Saab / Instagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony