Szukasz sukni ślubnej? Zakochasz się w kolekcji jesień/zima od Berta Bridal!

Szukasz sukni ślubnej? Zakochasz się w kolekcji jesień/zima od Berta Bridal!

Szukasz sukni ślubnej? Zakochasz się w kolekcji jesień/zima od Berta Bridal!

Berta Bridal to izraelska marka specjalizująca się w projektowaniu sukien ślubnych i wieczorowych. A nawet więcej – marka zajmuje się również wyznaczaniem trendów, które następnie naśladowane są przez innych twórców mody ślubnej. Myślę, że Berty nie trzeba przedstawiać żadnej Pannie Młodej, o kreacji z tego domu mody marzy chyba każda kobieta.

Marka ma swój początek w 2004 roku, została założona przez Bertę Balilti, która do dzisiaj jest główną projektantką. Po suknie Berty sięgają kobiety odważne, pewne siebie, no i oczywiście… bardzo bogate.

ZOBACZ: BIZUU ZACHWYCA KAMPANIĄ REKLAMOWĄ NA WIOSNĘ/LATO 2018

Berta Bridal – cena

Berta Bridal to marka luksusowa, więc nie każdy może pozwolić sobie na kreacje z jej kolekcji. Ceny zaczynają się od kilkudziesięciu tysięcy złotych i kończą o wiele wyżej. Co ciekawe – suknie ślubne możemy dostać w Polsce, w swojej ofercie mają je salony Madonna (znajdziecie je m.in. w Krakowie, Warszawie i Szczecinie).

Z ogromną niecierpliwością czekam na każdą nową kolekcję Berty. Dzisiaj mam dla Was zdjęcia z kampanii dedykowanej na jesień/zimę 2018. Mnie nie zawiodła jeszcze żadna kolekcja, podobnie jest i tym razem. Suknie są bardzo efektowne, odważne i wymagające. Nie brakuje charakterystycznych dopasowanych modeli z ogromnymi dekoltami. Nie brakuje również zwiewnych kreacji w stylu boho, których osobiście jestem ogromną fanką.

Berta Bridal suknie ślubne

Na uwagę zasługują nie tylko piękne tkaniny i bogate zdobienia kreacji, ale również długie treny i bardzo modne w tym sezonie peleryny. Te wyglądają niezwykle efektownie nie tylko na zdjęciach, ale również podczas poruszania się, gdy powiewają z każdym ruchem. Ja jak zwykle nie mogłam się napatrzeć i z trudnością ograniczyłam się do wybrania kilkunastu zdjęć, które prezentuje Ci w tym artykule…

Zdjęcia: Berta Bridal

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony