Suknia ślubna Kat Von D to coś, co warto zobaczyć

Suknia ślubna Kat Von D to coś, co warto zobaczyć

Suknia ślubna Kat Von D to coś, co warto zobaczyć

Tradycyjna Panna Młoda? To nie o niej…

Kat Von D udowodniła, że jest prawdopodobnie najodważniejszą Panną Młodą na świecie. Swojego męża, Rafaela Reyesa, poślubiła już jakiś czas temu, ale ślubne przyjęcie odbyło się dopiero wczoraj. I coś nam się wydaje, że o tej imprezie będzie mówić się latami. Dlaczego?

ZOBACZ: Suknia ślubna Meghan Markle to plagiat?

Chyba od zawsze było wiadomo, że Kat na pewno nie będzie tradycyjną Panną Młodą. Artystka słynie z miłości do czerni i czerwieni, a także do klimatów gotyckich, które można zauważyć nie tylko w wystroju jej domu i ogrodu, ale również w kolekcjach kosmetyków, które tworzy i stylu ubierania. I to właśnie dlatego jej ślubna stylizacja nie jest dla nas żadnym wielkim zaskoczeniem.

Kat Von D ślub

Kat i Prayers zorganizowali wesele, jakiego jeszcze świat nie widział. Podejrzewamy, że od wszechobecnej czerwieni wielu zaproszonych gości mogła rozboleć głowa. Nie przesadzamy – zdjęcia znajdziecie w galerii na końcu artykułu. Sala, w której odbyła się impreza została udekorowana tysiącami kwiatów, świec, a także… czaszek. Ognistą czerwień uzupełniały dodatki w odcieniu złota.

A co do samej Panny Młodej…

ZOBACZ: Znamy szczegóły na temat tortu ślubnego Księcia Harry’ego i Meghan Markle

Kat Von D suknia ślubna

Jak już wspomniałyśmy wcześniej – ślubną stylizacją Kat raczej nie zainspiruje się większość panien młodych. Czerwona kreacja została zaprojektowana przez Joshua Davida Reno z Majesty Black. Miała obszerną balową spódnicę i długie rękawy. Warto dodać, że Kat jest aktualnie w ciąży, więc suknia musiała zmieścić ciążowy brzuch.

Uzupełnieniem sukni był welon, oczywiście również w odcieniu czerwieni. Ten został stworzony specjalnie dla Kat przez zaprzyjaźnionego projektanta – Adolfo Sancheza. Pominąć nie da się również rogów, które były kolejnym kontrowersyjnym elementem ślubnej stylizacji. To również dzieło Majesty Black. Mówi się o tym, że Panna Młoda inspirowała się postacią Czarownicy z disney’owskiej Śpiącej Królewny.

ZOBACZ: Limitowana kolekcja Kat Von D Beauty dostępna w Sephorze!

Przejrzyjcie zdjęcia ze ślubu z poniższej galerii. Zobaczcie nie tylko wystrój sali, ale również Kat Von D w całej okazałości.

Tak wyglądał ślub Kat Von D!
#katvondwedding cake #redisthenewwhite #katvond
« 1 z 6 »

Zdjęcia: Instagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony