Sukienka na poprawiny dla Panny Młodej. Nasze propozycje z Asos

Sukienka na poprawiny dla Panny Młodej. Nasze propozycje z Asos

Sukienka na poprawiny dla Panny Młodej. Nasze propozycje z Asos

Lada moment rozpocznie się gorący sezon ślubny. Panny Młode mają ręce pełne roboty i mnóstwo decyzji do podjęcia. O ile suknia ślubna z pewnością jest już wybrana, tak istnieje duża szansa, że sukienka na poprawiny niekoniecznie. I właśnie tym tematem postanowiłyśmy się dzisiaj zająć.

ZOBACZ: Fryzury ślubne rozpuszczone włosy – inspiracje z Pinteresta

Sukienka na poprawiny

Panna Młoda, zarówno w dniu ślubu, jak i na poprawinach, musi wyglądać jak milion dolarów. Dziewczyny decydują się na przeróżne kreacje na drugi dzień świętowania. Wśród nich są sukienki długie i krótkie, kombinezony, spódnice łączone z koszulkami z zabawnymi nadrukami… Najbliżej naszym upodobaniom są jednak eleganckie sukienki, które z pewnością odróżnią Pannę Młodą od reszty gości.

W poszukiwaniu sukienek idealnych przejrzałyśmy ofertę Asos. Uwierzcie – “przebrnięcie” przez prawie 7 tysięcy modeli to nie lada wyzwanie… Wybrałyśmy 10 białych sukienek, które idealnie sprawdzą się na tę okazję.

Sukienka na poprawiny dla młodej

Na Asos znajdziecie mnóstwo pięknych sukienek – jeżeli jeszcze nie miałyście okazji zamawiać niż z tego sklepu to najwyższy czas nadrobić zaległości. Przesyłka przychodzi do nas w przeciągu kilku dni, w razie potrzeby nie ma najmniejszego problemu ze zwrotami – nietrafioną rzecz odsyłamy na polski adres, więc przesyłka nie jest droga.

Dokładną nazwę danego modelu znajdziecie po kliknięciu na zdjęcie. Wystarczy ją skopiować i wkleić w wyszukiwarkę na Asos lub w Google i… Życzymy Wam miłych zakupów! Mamy nadzieję, że wpadło Wam coś w oko!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Asos

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony