Sielskie klimaty w kampanii Bridal Fall 2020 od Zuhaira Murada

Sielskie klimaty w kampanii Bridal Fall 2020 od Zuhaira Murada

Sielskie klimaty w kampanii Bridal Fall 2020 od Zuhaira Murada

Czym tym razem zaskakuje projektant?

O sukni ślubnej stworzonej przez Zuhaira Murada marzy niejedna przyszła Panna Młoda. Projektant regularnie prezentuje nam swoje kolekcje – dzisiaj przychodzimy z jeszcze ciepłymi zdjęciami z kampanii na jesień 2020.

ZOBACZ: Zjawiskowe suknie ślubne na wiosnę/lato 2020 od Berty

Libański kreator mody w najnowszej kampanii przenosi nas na wieś. Modelka w sukniach ślubnych na przyszły sezon pozuje na tle złocistego zboża, a my musimy przyznać, że horrendalnie drogie kreacje pasują do tej scenerii jak żadne inne.

Zuhair Murad suknie ślubne

Kolekcja jest bardzo różnorodna – znajdziemy w niej zarówno bardzo obszerne suknie w stylu nowoczesnej księżniczki, zwiewne kreacje w kształcie litery A, a także seksowne dopasowane sukienki podkreślające atuty kobiecej sylwetki. Oprócz przepięknych koronek pojawiają się także falbany – mniejsze i większe – a także kokardy, pióra i ciekawe drapowania. Co ciekawe – w kolekcji nie znajdziemy tradycyjnej bieli. Zamiast niej pojawiają się bardzo twarzowe odcienie wpadające w kolorystykę nude.

Trendem, który będzie rządził w nadchodzącym sezonie ślubnym są misternie zdobione welony. Zobaczcie zdjęcia i zainspirujcie się!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Zuhair Murad

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony