Rafał Maślak i Kamila Nicpoń już po ślubie! Panna Młoda miała dwie suknie

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń już po ślubie! Panna Młoda miała dwie suknie

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń już po ślubie! Panna Młoda miała dwie suknie

Na ślub Rafała Maślaka i jego narzeczonej, Kamili Nicpoń, czekały wszystkie polskie media. Nie jest tajemnicą, że były Mister Polski jest ulubieńcem portali plotkarskich. Utrzymanie wielkiego dnia w tajemnicy musiało być nie lada wyzwaniem!

ZOBACZ: Joanna Krupa już po ślubie! Mamy zdjęcia jej sukni ślubnej!

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń ślub

Jak już można wywnioskować po tytule – Kamila i Rafał są już po ślubie! Ich wielki dzień miał miejsca 14 sierpnia, piękne wesele odbyło się w Pałacu Zdunowo. Na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd i celebrytów i nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że był to jeden z “głośniejszych” ślubów w tym roku.

#mojażona ??????

A post shared by Rafał Maślak (@rafalmaslak) on

Kamila Nicpoń suknia ślubna

Panna Młoda w swoim wielkim dniu miała na sobie dwie przepiękne suknie ślubne projektu Agaty Nivette, właścicielki polskiej marki Laurelle. Pierwszą z nich była kreacja w stylu boho z dopasowaną górą zdobioną kryształkami Swarovskiego i tiulową spódnicą. Ciekawymi elegentami kreacji był spory dekolt i piękne łańcuszki zdobione białymi perełkami, które opadały na ramiona i przywoływały skojarzenia ze style starego Hollywood.

Druga suknia była dopasowana i jeszcze bardziej niż pierwsza nawiązywała do stylu gwiazd starego Hollywood. Kreacja podkreśliła jej zgrabną figurę i idealnie pasowała do rozpuszczonych delikatnie pofalowanych włosów.

Podobno za dwie sukienki Panna Młoda musiała zapłacić 20 tysięcy złotych. Efekt? Zdecydowanie tego wart! Obydwie kreacje zostały uszyte z najwyższej jakości tkanin sprowadzanych z Francji i Włoch.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @rafalmaslak /

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony