Queen of Hearts, czyli kolekcja na wiosnę 2019 od Gali Lahav

Queen of Hearts, czyli kolekcja na wiosnę 2019 od Gali Lahav

Queen of Hearts, czyli kolekcja na wiosnę 2019 od Gali Lahav

Jedną z najważniejszych kwestii dla każdej Panny Młodej jest suknia ślubna. Znani projektanci mody już od jakiegoś czasu pokazują swoje kolekcje na wiosnę 2019, dzisiaj mamy dla Was zdjęcia z lookbooka Queen of Hearts od Gali Lahav. I nawet jeżeli suknia od projektanta jest poza Waszym zasięgiem to zdjęcia z kampanii reklamowych be żadnych wątpliwości są potężnym źródłem inspiracji.

ZOBACZ: Zuhair Murad i suknie ślubne na wiosnę 2019

Suknie z kolekcji haute couture  inspirowane są stylem królewskim. Nie brakuje balowych modeli z wieloma warstwami tiulu i pięknymi haftami zdobionymi połyskującymi kryształkami.

Galia Lahav słynie również z pięknych dopasowanych kreacji, które jednocześnie podkreślają wszystkie atuty figury, a przy tym są niezwykle wymagające. Większość z sukien posiada efektowny tren, który dodaje elegancji i wyjątkowości.

Jakie trendy na wiosnę 2019 lansuje Galia Lahav? Oprócz sporych dekoltów i mocno wyciętych pleców, które miałyśmy okazję oglądać w poprzednich kolekcjach, pojawiły się również ramiączka delikatnie opadające na ramiona.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Galia Lahav

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony