Prawdopodobnie to właśnie w tej sukni Meghan Markle poślubi Księcia Harry’ego!

Prawdopodobnie to właśnie w tej sukni Meghan Markle poślubi Księcia Harry’ego!

Prawdopodobnie to właśnie w tej sukni Meghan Markle poślubi Księcia Harry’ego!

Kreacja godna księżnej?

Royal wedding coraz bliżej, a co za tym idzie – w mediach pojawia się na ten temat coraz więcej wzmianek. Książę Harry i jego wybranka, Meghan Markle, staną na ślubnym kobiercu już 19 maja. Z pewnością wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, a suknia Panny Młodej czeka na moment, w którym przyszła księżna będzie mogła ją założyć.

ZOBACZ: Tak wyglądają zaproszenia na ślub Księcia Harry’ego i Meghan Markle

Opublikowany przez The Royal Family 21 grudnia 2017

Meghan Markle suknia ślubna

O sukni ślubnej, w której Meghan pójdzie do ołtarza, mówi się już od momentu zaręczyn. Jedno jest pewne – Panna Młoda będzie wyglądać olśniewająco i w iście królewskim stylu.

Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że Meghan zdecydowała się na projekt Alexandra McQueena za, bagatela, 400 tysięcy funtów. Teraz plotkuje się, że Markle zaprezentuje się w sukni projektu Ralph & Russo. Daily Mail miał dotrzeć to informacji, z których wynika, że suknia będzie bardzo imponująca i ma mnóstwo zdobień z koralików. Jej cena to około 100 tysięcy funtów, czyli zaledwie 1/4 ceny, którą zakładano początkowo.

Suknia, o której mówi się, że jest tą, w której wystąpi Meghan, podkreśla talię i ma rozłożystą spódnicę. Równie imponujące są rękawy – te są bardzo długie i łączą się z ciągnącym się za Panną Młodą trenem.

Ralph & Russo to jeden z ulubionych domów mody Meghan Markle. Pochodzący z Wielkiej Brytanii duet zaprojektował m.in. suknię, którą możemy podziwiać na oficjalnych zaręczynowych zdjęciach książęcej pary. I dlatego nie byłoby żadnym zaskoczeniem, gdyby Meghan wystąpiła w kreacji właśnie z ich pracowni.

ZOBACZ: Brytyjczycy za suknię ślubną Meghan Markle zapłacą aż…

W jakiej sukni Meghan Marke pójdzie do ślubu?

Czy wierzymy w pojawiające się spekulacje czy też nie – wszystkiego dowiemy się już 19 maja. Wiadomo, że Meghan, podobnie jak kilka lat temu Kate Middleton, będzie miała dwie suknie. W pierwszej zaprezentuje się na oficjalnej części, w drugiej – na przyjęciu weselnym. Jak można się domyślać – druga sukienka będzie znacznie lżejsza i wygodniejsza. Nie możemy doczekać się zdjęć!

ZOBACZ: Brytyjczycy zwariowali na punkcie pierścionka Meghan Markle! W Londynie…

Zdjęcia: Instagram / Facebook

Meghan Markle założyła sukienkę Self Portrait i... kobiety zwariowały!
Od kilku lat mamy szansę przyglądać się tak zwanemu "efektowi Kate". Jeżeli nie wiecie, o czym mowa - śpieszymy z odpowiedzią. Kate Middleton, żona Księcia Williama i Księżna Cambridge, to prawdziwa ulubienica kobiet. Ubrania, w których pokazuje się podczas oficjalnych i tych mniej oficjalnych wyjść sprzedają się jak świeże bułeczki. I na pewno pomaga w tym fakt, że Kate często sięga po ubrania dostępne w sieciówkach. Komplet z Zary? Nie zdziwcie się, gdy Kate postawi na taką stylizację. Middleton to ikona, z którą chce pracować każdy projektant i każda marka. FOTO: Instagram / @mrselfportrait
« 1 z 5 »

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony