Panny Młode – oto kolekcja ślubna na 2019 od Kazar!

Panny Młode – oto kolekcja ślubna na 2019 od Kazar!

Panny Młode – oto kolekcja ślubna na 2019 od Kazar!

Z pewnością większość tegorocznych Panien Młodych ma już wybrane swoje wymarzone suknie ślubne (lub przynajmniej mają coś na oku…). Ślubna stylizacja nie byłaby jednak kompletna bez odpowiednich dodatków. Z pomocą przychodzi Kazar.

ZOBACZ: Do ołtarza w butach od projektanta…

Kazar – kolekcja ślubna

Kilka dni temu światło dzienne ujrzała kolekcja ślubnych butów i torebek na sezon 2019.

Zacznijmy od torebek. Kazar postanowił ułatwić Pannom Młodym życie i stworzył piękne kopertówki, które nie tylko będą pasować do większości sukien ślubnych, ale również bez problemu pomieszczą najważniejsze rzeczy takie jak telefon, pomadka czy chusteczki. Nam do gustu w szczególności przypadła torebka zdobiona różowymi kwiatami 3D. Nie sposób nie wspomnieć, że torebki, z resztą podobnie jak buty, o których będzie zaraz, są bardzo klasyczne i ponadczasowe – po ślubie można wykorzystać je do wielu innych stylizacji.

Kazar buty ślubne

Torebka może być ciekawym dodatkiem do ślubnej stylizacji, ale tak naprawdę to buty są gwiazdą tej kolekcji. Kazar zaprezentował różne modele szpilek i sandałów – od tych zupełnie prostych i pozbawionych ozdób, aż po bogato zdobione np. efektownymi broszkami, łańcuszkami czy trójwymiarowymi kwiatami.

Ślubne szpilki i sandały utrzymane są w neutralnej kolorystyce. Króluje pudrowy róż, beż, biel, a także bardzo modne złoto i srebro. Ceny butów mieszczą się w przedziale od 499 do 699 złotych. Poniżej znajdziecie kilka wybranych przez nas modeli, pełną kolekcję znajdziecie na stronie internetowej Kazar.

Ceny i modele butów i torebek po kliknięciu na zdjęcie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Kazar

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony