Oscar de la Renta i oryginalne suknie ślubne na wiosnę 2020

Oscar de la Renta i oryginalne suknie ślubne na wiosnę 2020

Oscar de la Renta i oryginalne suknie ślubne na wiosnę 2020

Przyszłoroczne Panny Młode z pewnością myślą już o sukniach ślubnych. A my nie jesteśmy tym faktem zaskoczone – w końcu jest to jeden z najbardziej ekscytujących momentów w życiu. Projektanci prezentują już kolekcje na wiosnę/lato 2020 – pokazywałyśmy Wam już zdjęcia z kampanii Very Wang i Zuhaira Murada. Przyszedł czas na Oscara de la Rentę.

ZOBACZ: Vera Wang prezentuje suknie ślubne na wiosnę 2020

Trzeba przyznać, że projektanci tego domu mody od lat są bardzo konsekwentni i każda kolejna kolekcja jest spójnym uzupełnieniem wcześniejszej. Suknie z pewnością podbiją serca Panien Młodych szukających prostych krojów i gładkich eleganckich tkanin. Nie oznacza to jednak, że sukienki są tylko skromne…

Oscar de la Renta suknie ślubne

Na przyszłoroczny sezon projektanci, prócz muślinów i jedwabi, proponują eleganckie koronki. Mocnym elementem kolekcji są również efektowne kwiaty 3D, a także sporych rozmiarów kokardy.

W kolekcji Oscara de la Renty nie mogło zabraknąć również krótkich sukienek. Pojawiła się m.in. piękna mini zdobiona efektownymi frędzlami, sukienka midi z piór, a także kreacja w hiszpańskim stylu z krótszym przodem i efektownym trenem. No i oczywiście kombinezon – ten pojawia się w kolekcji ślubnej już nie pierwszy raz. Jest to świetna alternatywa dla tych Panien Młodych, które nie czują się zbyt dobrze w sukienkach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Oscar de la Renta

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony