Nietypowe zaproszenia ślubne? Zobacz przezroczyste cuda z pleksi od Method Shop!

Nietypowe zaproszenia ślubne? Zobacz przezroczyste cuda z pleksi od Method Shop!

Nietypowe zaproszenia ślubne? Zobacz przezroczyste cuda z pleksi od Method Shop!

Z zaproszeniami ślubnymi jest tak, że albo nie przywiązuje się do nich zbyt wielkiej wagi, albo przywiązuje się zbyt wielką. Ja od zawsze wiedziałam, że moje zaproszenia MUSZĄ być perfekcyjne i że zapłacę za nie niemało, ale obcując ze ślubnymi grupami facebookowymi szybko zauważyłam, że Panny Młode nie lubią wydawać dużych pieniędzy za zaproszenia. Wiele osób jest zdania, że zaproszenia i tak wylądują w koszu. A to niekoniecznie stwierdzenie prawdziwe – ostatnio dowiedziałam się, że moja babcia prawdopodobnie ma nawet zaproszenie ze ślubu moich rodziców!

ZOBACZ: Myślałam, że przesadzam z planowaniem ślubu. Myliłam się

A żeby zaproszenia nie wylądowały w koszu… Może wybierzmy takie, których goście nie będą chcieli wyrzucać?

Zaproszenia ślubne nowoczesne

Jakiś czas temu znalazłam na Pinterestcie zaproszenia ślubne z pleksi. Tekst zaproszenia wygrawerowany na szkle akrylowym to coś, czego prawdopodobnie nie widziała jeszcze Twoja rodzina i znajomi… Okazuje się, że takie zaproszenia w swojej ofercie ma polska marka – Method Shop.

Prosty, ale wyszukany font sprawia, że zaproszenia są czytelne i bardzo eleganckie. Zaproszenia idealnie pasują do koperty w stylu eko z kwiatowym zdobieniem wewnątrz. Koperta sprawdza się również w roli podkładki pod zaproszenie, która ułatwia odczytanie treści.

Oryginalne zaproszenia ślubne

Zaproszenia z plexi równie pięknie wyglądają, gdy umieścimy je w dopasowanym pudełeczku wypełnionym np. liśćmi. Zaproszenia w takiej formie nie należą do tanich, ale zdecydowanie warte są swojej ceny. W Method Shop ceny zaczynają się od 13 złotych.

Przezroczyste zaproszenia ślubne z pleksi - gdzie kupić?

Winietki z plexi

Zaproszenia z plexi to nie wszystko, co do zaoferowania ma Method Shop. Idealnym uzupełnieniem będą również przezroczyste winietki, które po weselu goście będą mogli zabrać ze sobą do domu. Każda tabliczka posiada inny kształt (każde imię i nazwisko nanoszone jest losowo na jeden z 10 kształtów). Cena jednej winietki to 5,50 zł.

Ślubne dodatki z plexi

W ofercie Method Shop znajdziemy nie tylko zaproszenia i winietki wykonane z plexi. Idealnym dopełnieniem całości będą również numery stołów i menu wygrawerowane na szkle akrylowym, a także transparentna skrzynia na koperty. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla wszystkich znanych do tej pory rozwiązań. Cena numeru stołu to 20 złotych, menu to wydatek rzędu 30 złotych za sztukę, natomiast pudełko na koperty kosztuje 300 złotych.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl / Method Shop

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony