Najpiękniejsze zaproszenia ślubne: Soap Bubble

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne: Soap Bubble

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne: Soap Bubble

Jedni bagatelizują kwestię zaproszeń ślubnych, dla innych są one bardzo ważną częścią całego ślubu i wesela. Ja zdecydowanie zaliczam się do grupy drugiej i przyznam, że nawet kiedyś myślałam o tym, żeby takie piękne rzeczy robić. Z planów biznesowych nic nie wyszło, ale w najbliższym czasie będę musiała zamówić zaproszenia, więc zaczynam już robić mały research… Co powiecie na mini serię z markami produkującymi przepiękne zaproszenia i dodatki w roli głównej?

ZOBACZ: Bukiet ślubny w stylu boho – hit?

Soap Bubble zaproszenia

Jako że ślubami (po dziennikarsku… :)) zajmuję się już od dawna, Soap Bubble to marka, która jest mi już dobrze znana. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu zachwycałam się ich niepowtarzalnymi zaproszeniami przypominającymi bilety lotnicze czy paszporty i już wtedy wiedziałam, że gdy będę planować swój ślub to na pewno zainteresuje się ich ofertą jeszcze bardziej.

Jak możemy przeczytać na ich stronie internetowej: Soap Bubble to pracownia artystyczna założona przez młodych, kreatywnych ludzi, którzy profesjonalnie zajmują się grafiką i rysunkiem, odnosząc przy tym mniejsze i większe sukcesy. Miłośnicy dobrego wzornictwa, połączonego z nieszablonowym podejściem do tematu. Perfekcjoniści w każdym calu.

Papeteria, która wychodzi spod naszych rąk, to luksusowy produkt. Wszystkie ilustracje i grafiki tworzymy sami, co pozwala na dużo swobody w kreowaniu, a Wam daje pewność, że będzie ona unikalna i spełni Wasze oczekiwania. Dobry projekt graficzny jest dla nas tak samo ważny jak jakość jego realizacji. Przy produkcji korzystamy z najwyższej klasy maszyn oraz papierów, uszlachetniając je dodatkowo foliami dla otrzymania najlepszego efektu wizualnego. Papeteria składana oraz zdobiona jest przez nas ręcznie, a każde zamówienie traktowane indywidualnie. Właśnie dlatego przygotowana jest z taką starannością.”

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne. Poznajcie Soap Bubble!

Oryginalne zaproszenia ślubne

Soap Bubble to pracowania, która nieustannie podąża za najnowszymi trendami ślubnymi i w pewnej mierze je kreuje. Dbałość o najdrobniejsze detale, wysoka jakość i wzory zapierające dech w piersiach to zdecydowanie ich specjalność. Jeżeli zależy Wam na czymś naprawdę pięknym – jestem przekonana, że ich zaproszenia przypadną Wam do gustu.

Co zachwyciło mnie najbardziej? Przede wszystkim seria MIDNIGHT GARDEN, w której króluje fiolet i piękne kwiaty na ciemnym tle, a także seria GREEN AGATE, która nawiązuje do bardzo modnych minerałów.

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne. Poznajcie Soap Bubble!

Soap Bubble zaproszenia cena

Nie od dziś wiadomo, że za jakość się płaci. Zaproszenia nie są tanie, ale jeżeli nie chcecie kolejnej powielanej (w mniej lub bardziej udany sposób) ślubnej papeterii to z pewnością docenicie talent teamu Soap Bubble. Ceny zaproszeń zaczynają się od 6,5 zł (są też takie od 14,5 zł) za sztukę, cena wzrasta, gdy chcemy dodać dodatkową wkładkę RSVP czy mapkę z dojazdem. Warto dodać, że Soap Bubble bez problemu wykona dla Was również pasujące do zaproszeń winietki, numerki na stoły, samoprzylepne winietki na alkohol czy plany stołów.

Jeżeli zaproszenia i Wam przypały do gustu to zostawiam Wam na nich namiary: WWW / Instagram.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: MATERIAŁY prasowe Soap Bubble

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony