Najpiękniejsze zaproszenia ślubne: Projekt Ślub

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne: Projekt Ślub

Tematyki ślubnej ciąg dalszy. Podobnie jak poszukiwania perfekcyjnych zaproszeń. Może bez zbędnych wstępów przedstawię Wam kolejną pracownię, która tworzy piękną papeterię ślubną. Czy znacie już Projekt Ślub?

ZOBACZ: Bez ściemy. Właśnie tak wyglądają wizyty w salonach sukien ślubnych

Oryginalne zaproszenia ślubne

Projekt Ślub znam już od dawna. Pisałam o nich już kilka lat temu, gdy pracowałam na znanym kobiecym portalu. Od początku wiedziałam, że gdy będę poszukiwać zaproszeń na swój ślub – na pewno wezmę pod uwagę papeterię z tej pracowni.

Projekt Ślub to brand założony przez dwie siostry (a do tego bliźniaczki!) – Katarzynę Kostecką i Annę Stolińską-Śledź. Architektki z wykształcenia, graficzki z pasji, projektantki z wyboru, spełnione żony i młode mamy – to właśnie one stoją za zaproszeniami, nad którymi rozpływa się niejedna Panna Młoda.

– Projekt Ślub realizujemy od 2011 roku, kiedy to, w wyniku naszych doświadczeń związanych z organizacją ślubów własnych i przyjaciół, postanowiłyśmy stworzyć coś, co wypełni sporą wówczas niszę na polskim rynku ślubnym. Zaczęłyśmy projektować oryginalne i nowoczesne zaproszenia ślubne i pomysłowe dodatki weselne, które pokochało wiele osób. Od czasu, gdy zakładałyśmy firmę sporo się zmieniło, rynek ślubny się rozwinął, ale i my inwestujemy w rozwój firmy, jakość oferowanych produktów, a kreatywnych pomysłów wciąż mamy w nadmiarze.

Kochamy kolory, ręcznie rysowane ilustracje, dobry design, ciekawe liternictwo. Staramy się stale rozwijać, ulepszać jakość naszej papeterii, odświeżać stare projekty i projektować jeszcze piękniejsze nowe zaproszenia oraz realizować coraz bardziej odważne pomysły. Stawiamy na kreatywne rozwiązania dopasowane do Waszej wizji i pomysłu, piękne grafiki własnego autorstwa oraz staranne ręcznie wykonywane detale – czytamy na stronie projektslub.com.

Zaproszenia ślubne rustykalne

W ofercie Projekt Ślub znajdziemy ogromny wybór zaproszeń. A wśród nich nie mogło zabraknąć najmodniejszych zaproszeń rustykalnych. Motywy kwiatów i liści to coś, co siostry lubią najbardziej. A poniższe zdjęcia są tego kolejnym dowodem.

Zaproszenia występują zarówno w klasycznej “otwieranej” formie, jak i w postaci najmodniejszych pojedynczych kart. Uzupełnieniem samych zaproszeń są zdobienia kopert – mnie całkowicie urzekły wewnętrzne zdobienia z motywem zaproszeń i ozdobne opaski.

Nietypowe zaproszenia ślubne

Początkowo Projekt Ślub słynął z nietypowych zaproszeń ślubnych. Jeżeli ciągle jesteście w podróży i chcielibyście przemycić ten motyw na swoje wesele – koniecznie zobaczcie zaproszenia w formie paszportów, biletów lotniczych lub rozkładanych harmonijek. Do gustu już dawno temu przypadły mi również zaproszenia tematyczne, np. z motywem samochodu, którym pojedziecie do ślubu. Oferta jest tak bogata, że zdecydowanie jest z czego wybierać i wybór na pewno nie będzie prosty.

Ceny zaproszeń zaczynają się od 10,50 zł. Wewnętrzne zdobienia kopert, dodatkowe karty lub opaski na koperty są opcjami dodatkowo płatnymi.

Ja już chyba znalazłam swoich faworytów… 🙂

Wszystkie zaproszenia możesz zobaczyć i zamówić TUTAJ.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: MATERIAŁY prasowe Projekt Ślub

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony