Najpiękniejsze zaproszenia ślubne: Papierove

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne: Papierove

Najpiękniejsze zaproszenia ślubne: Papierove

Kontynuując temat przepięknych zaproszeń ślubnych, bez zbędnego wprowadzania chciałam zaprezentować Wam kolejną markę. Zachwycające, zapadające w pamięć i tak piękne, że z pewnością nie jeden z zaproszonych gości zostawi je sobie na pamiątkę. Właśnie takie są zaproszenia tworzone przez pracownie Papierove.

ZOBACZ: Najpiękniejsze zaproszenia ślubne: Soap Bubble

Papierove zaproszenia

Na Papierove trafiłam przypadkiem podczas poszukiwań wspomnianych ślubnych zaproszeń. Następnie przepadłam na ich Instagramie i stronie na dłuuuugi czas. Przejrzałam chyba wszystkie projekty i szybko stwierdziłam, że już niedługo stanę przed bardzo ciężkim wyborem.

Jak możemy przeczytać na ich stronie internetowej: “Papierove to Ania i Mateusz. Co może wyjść, kiedy połączymy architekta i webmastera/grafika? Perfekcjonizm, precyzja, bezustanny rozwój i uzależnienie od dobrego gustu! Akurat na tej płaszczyźnie jesteśmy wyjątkowo zgodnym duetem!

Wszystko, co wychodzi spod naszej ręki tworzymy z miłością i pasją. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach. Wszystkie nasze projekty zaproszeń są autorskie i osobiście dbamy o najmniejszy detal. Cieszy nasz każdy projekt, to tak jak przeżywanie tych samych chwil po raz kolejny od początku. Drzemią w nas ogromne pokłady twórczości, które z przyjemnością przelewamy na papier. Pozwólcie nam cieszyć się dalej!

Papierove to pracownia graficzna. Projektujemy kreatywnie i unikatowo, od zaproszeń aż po strony internetowe! Chętnie się Wami zaopiekujemy!”

Oryginalne zaproszenia ślubne

Jeżeli szukacie oryginalnych zaproszeń ślubnych to trafiliście idealnie. Co spodobało mi się najbardziej? To, że każdy projekt jest inny. Wśród ich realizacji próżno szukać zaproszeń, które niewiele się od siebie różnią. Nie ma “mdłych” projektów, co z pewnością już zdążyliście zauważyć na wybranych przeze mnie zdjęciach.

Bardzo modny motyw liści? Nie ma problemu! Wyrazisty kosmos? Nie znajdziecie go nigdzie indziej! Nie brakuje również akwareli, kwiatów, a także stylu boho i klimatu rustykalnego. Zdecydowanie jest z czego wybierać.

Ania i Mateusz nie boją się wyzwań i z przyjemnością podejmują się projektów indywidualnych. Jeżeli macie więc własną wizję lub motyw przewodni ślubu – jestem pewna, że ta para stanie na wysokości zadania!

Papierove zaproszenia – cena

Zaproszenia nie należą do tanich, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że jakość kosztuje. Ceny zaczynają się od 8 złotych za sztukę. Do każdego zaproszenia (za dodatkową opłatą) możecie dodać m.in. mapkę z dojazdem, efektowne zdobienie wewnątrz koperty czy złocenia napisów. Jeżeli jesteście zainteresowane (a jestem pewna, że tak jest!), zostawiam Wam na nich namiary: WWW / Instagram.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Papierove

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony