Najpiękniejsze suknie ślubne na sezon 2019 – Agnieszka Światły

Najpiękniejsze suknie ślubne na sezon 2019 – Agnieszka Światły

Najpiękniejsze suknie ślubne na sezon 2019 – Agnieszka Światły

Suknie ślubne to temat, który chyba nigdy mnie nie znudzi. Panny Młode (a wśród nich JA!) zaczynają poszukiwania na przyszłoroczny sezon ślubny, a projektanci prezentują swoje najnowsze kolekcje. Dzisiaj mam dla Was (i dla siebie) przepiękne suknie na 2019 od Agnieszki Światły.

ZOBACZ: Rafał Maślak i Kamila Nicpoń już po ślubie! Panna Młoda miała dwie suknie

Agnieszka Światły suknie ślubne

Kolekcja jest bardzo zróżnicowana i istnieje bardzo duża szansa, że każda Panna Młoda znajdzie w niej coś dla siebie. Światły stworzyła dopasowane i bardzo wymagające sukienki zdobione pięknymi francuskimi koronkami, w których kobiety mogą zaprezentować idealną sylwetkę, jak i eleganckie suknie z długim rękawem z efektownym tiulowym dołem.

Większość z zaprezentowanych sukni ma efektowne dekolty – zarówno z przodu jak i z tyłu. W kolekcji znalazło się kilka modeli typu 2 w 1 – co powiecie na dopasowaną sukienkę z dopinanym trenem? To jedno z najgorętszych połączeń w modzie ślubnej i świetna opcja dla Panien Młodych, które nie mogą zdecydować się czy wolą sukienkę z dopasowaną czy z rozkloszowaną spódnicą.

Uzupełnieniem prezentowanych kreacji była efektowna biżuteria White Jasmin oraz buty projektu Agnieszki Światły. Sesja zdjęciowa odbyła się w portugalskim Algarve, za obiektywem stanęła Anna Zyskowska.

Który model przypadł Wam do gustu najbardziej?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe AGnieszka Światły / Anna Zyskowska

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony