Najmodniejsze fryzury ślubne 2019. Co rządzi w tym sezonie?

Najmodniejsze fryzury ślubne 2019. Co rządzi w tym sezonie?

Najmodniejsze fryzury ślubne 2019. Co rządzi w tym sezonie?

Nadeszła wiosna śmiało więc możemy mówić o rozpoczęciu się sezonu ślubnego! Czym powinna kierować się przyszła Panna Młoda w wyborze idealnej fryzury, która będzie dopełnieniem całej stylizacji w tym wyjątkowym dniu? Z odpowiedzią na to pytanie pomoże nam Tomasz Górecki – stylista fryzur i właściciel warszawskiego salonu Frizz Me.

Nie wiem, czy w przypadku ślubnych fryzur należy mówić o trendach, a już z pewnością nie powinniśmy się ich ślepo trzymać i za nimi podążać. Każda fryzura, zwłaszcza ślubna, powinna pasować do okazji i charakteru Panny Młodej. Pamiętajmy zawsze obroni się naturalność, czyli bazą do naszej fryzury muszą być zdrowe i wypielęgnowane włosy, z dobrze dobranym i wykonanym kolorem i strzyżeniem. Mając na uwadze ten fakt wybierzmy profesjonalnego fryzjera, który zadba o nasze włosy nie tylko w ten szczególny dzień ale także wcześniej odpowiednie je przygotuje. Moją zasadą jaką namiętnie wyznaje jest #fryzurabezkasku, odrzućmy więc misterne koki, sztywne loki i tapirowania. Postawmy na lekkie i naturalne fryzury – fale czy luźne upięcia.

Tutaj wybór kilu uniwersalnych i zawsze modnych ślubnych fryzur dla różnej długości włosów:

Po pierwsze – lekko falowanie włosy sprawdza się przy wielu wariantach. Ten luzu i dziewczęcości jest podyktowany dla każdej grupy odbiorców.

Po drugie – upięcie w stylu nonszalanckim – super się sprawdzi do bardziej zobowiązującego looku ale nadal utrzymuje się w sesji young women #fruzurabezkasku.

Po trzecie – klasyka od zawsze się sprawdzi i nada luksusu. Fale w stylu lat 20 są super eleganckie ale muszą uważać dojrzałe kobiety ponieważ mogą im dodać lat, ale dobrym wariantem jest gładko zaczesane włosy w klimacie baletnicy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: INstagram

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony