Milla by Lorenzo Rossi – zobaczcie cudowną kolekcję sukien ślubnych

Milla by Lorenzo Rossi – zobaczcie cudowną kolekcję sukien ślubnych

Milla by Lorenzo Rossi – zobaczcie cudowną kolekcję sukien ślubnych

Sezon ślubny oficjalnie wystartował, a tegoroczne Panny Młode z pewnością wybrały już swoje suknie ślubne. Projektanci zaczynają prezentować modele na sezon 2020. Jakiś czas temu pojawiła się informacja o kolekcji Milla by Lorenzo Rossi, a dzisiaj przychodzimy do Was z pięknymi zdjęciami z kampanii.

ZOBACZ: Obuwniczy raj dla Panny Młodej. Z wizytą w showroomie Ksis Wedding Shoes

Milla Nova Lorenzo Rossi

Suknie z kolekcji Milla by Lorenzo Rossi to idealne połączenie stylu projektanta i MN. Kolekcja jest kwintesencją wszystkich najważniejszych trendów. Są piękne koronki, zdobienia 3D, prześwitujące tiule eksponujące nogi.

Najpiękniejsze suknie ślubne

W kolekcji pojawiło się bardzo dużo dopasowanych modeli. Mamy wrażenie, że suknie opinające sylwetkę są teraz modniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. My zachwycamy się w szczególności tymi z długim rękawem, chociaż musimy przyznać, że te na ramiączkach są równie zjawiskowe. Kolejnym trendem są kuszące dekolty w kształcie litery V i mocno wycięte plecy.

W kolekcji Milla by Lorenzo Rossi nie brakuje również sukien o fasonie litery A i tych z mocno rozkloszowaną balową spódnicą. W sukniach Milla Nova nie mogło zabraknąć pokaźnych trenów, które są jednym ze znaków rozpoznawczych marki.

Zobaczcie zdjęcia i pozachwycajcie się razem z nami!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Milla Nova

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony