Maska, duszący welon i kombinezon. Zobaczcie ślubną kolekcję od VIKTOR&ROLF

Maska, duszący welon i kombinezon. Zobaczcie ślubną kolekcję od VIKTOR&ROLF

Maska, duszący welon i kombinezon. Zobaczcie ślubną kolekcję od VIKTOR&ROLF

Panna Młoda w bieli, ale…

Bridal Fashion Week trwa w najlepsze, a co za tym idzie – znane marki, domy mody i projektanci prezentują swoje nowe ślubne kolekcje. Wiosna/lato 2019 według duetu VIKTOR&ROLF z jednej strony zapowiada się bardzo tradycyjnie, ale z drugiej…

ZOBACZ: Dlaczego Vera Wang nie lubi już tradycyjnych panien młodych?

Widziałyście najnowszą kolekcję od Very Wang? Jeżeli tak to nie powinno Was dziwić, że kolekcję VIKTOR&ROLF określamy mianem tradycyjnej. A jeżeli nie wiecie o czym mowa, szybko nadróbcie zaległości. Link znajdziecie powyżej.

W kolekcji VIKTOR&ROLF rządzi biel, której zabrakło u Very. Są klasyczne modele sukienek, tym razem dominują te balowe. Rozłożyste spódnice uszyte z wielu warstw tiulu to coś, co duet proponuje Pannom Młodym na nadchodzący przyszłoroczny sezon.

Kolekcja zachwyci również poszukiwaczki dopasowanych i minimalistycznych modeli. Najprostsze suknie zdobione są albo pięknymi plisami, albo kokardami z tej samej tkaniny co suknia, albo delikatnymi kwiatami 3D.

Kombinezon do ślubu? Czemu nie!

Projektanci coraz częściej przemycają do swoich ślubnych kolekcji kombinezony. VIKTOR&ROLF również widzą Pannę Młodą w takim stroju, a nam ich propozycja bardzo przypadła do gustu. Może niekoniecznie jest to kreacja na ślub kościelny (chociaż czemu nie…), ale na cywilny? Jak najbardziej! Projektanci nie zapomnieli również o krótkich sukniach ślubnych.

No i oczywiście dodatki… A te trzeba przyznać, że są bardzo odważne. “Duszący” welon okrywający całą głowę? Maska na oczy zdobiona kwiatami? A może raczej długi welon zdobiony kwiatowymi aplikacjami? Jedno jest pewne – o Pannie Młodej VIKTOR&ROLF nikt nie powie nudna!

ZOBACZ: Berta Bridal zaskoczyła kolekcją dla… dzieci!

Tak wyglądała suknia ślubna Dody!
« 1 z 6 »

Zdjęcia: materiały prasowe VIKTOR&ROLF

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony