Mamy zdjęcia ze ślubu Dody. Miałyśmy rację – to Berta!

Mamy zdjęcia ze ślubu Dody. Miałyśmy rację – to Berta!

Mamy zdjęcia ze ślubu Dody. Miałyśmy rację – to Berta!

Zdjęcia sukni piosenkarki pokazałyśmy Wam jako pierwszy portal w Polsce.

Ślubem Dody i Emila Stępnia żyją wszystkie polskie media. Piosenkarka utrzymywała przygotowania w wielkiej tajemnicy i w sobotę zaskoczyła wszystkich dodając zdjęcie obrączek. Później pochwaliła się, że jej wymarzony ślub odbył się w Hiszpanii. Pokazała zaledwie mały fragment sukni ślubnej, ale nam wystarczył zaledwie rękawek i od razu wiedziałyśmy, jaką kreację wybrała piosenkarka.

ZOBACZ KONIECZNIE: Wiemy, kto zaprojektował suknię ślubną Dody!

Doda Berta Bridal

Miałyśmy rację – Doda zdecydowała się na piękną suknię projektu Berta Bridal. Właśnie zdradziła na swoim Instagramie, że kreację wybrała w warszawskiej Madonnie.

– Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka 😉 Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem – napisała na Instagramie.

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam – wybaczcie mi, ale było warto 😉 Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka 😉 Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem.

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

Wszystkie media zaczynają się rozpisywać o cenie kreacji ślubnej Dody. A ta jak już pisałyśmy we wcześniejszym artykule – tania nie była. Ceny sukien ślubnych Berta wahają się od 9 do 15 tysięcy dolarów. Przy obecnym kursie widełki zaczynają się na 30 tysiącach, a kończą na 50 tysiącach złotych.

ZOBACZ: Szukasz sukni ślubnej? Zakochasz się w kolekcji jesień/zima od Berta Bridal!

Zobaczcie zdjęcia sukni Dody z bliska! My jeszcze raz gratulujemy!

Tak wyglądała suknia ślubna Dody!
« 1 z 6 »

Zdjęcia: instagram / @dodaqueen / Berta Bridal

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony