Maja Bohosiewicz w białej sukni. Czyżby szykował się ślub?

Maja Bohosiewicz w białej sukni. Czyżby szykował się ślub?

Planowanie ślubu to jeden z przyjemniejszych momentów w życiu każdej kobiety. Scrollując Instagram natknęłyśmy się właśnie na zdjęcie Mai Bohosiewicz w przepięknej białej sukni ślubnej. Zaraz, zaraz… Czyżby w końcu szykował się ślub?

ZOBACZ KONIECZNIE: Dlaczego w niektórych salonach ślubnych nie można robić zdjęć podczas przymiarki?

Na instastory Bohosiewicz opowiedziała o swojej wizycie w Laurelle i o tym, jak cierpliwą projektantką jest Agata Nivette. Maja przyznała, że zmieniała zdanie sto razy i okazała się najbardziej niedecyzyjną Panną Młodą na świecie. A my się jej wcale nie dziwimy – w końcu najczęściej możemy wybrać tylko JEDNĄ (dlaczego?!) suknie ślubną…

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej

– Uchylamy rąbka tajemnicy ? Oto PANNA MŁODA, dla której przygotowujemy tę jedną, jedyną wymarzoną kreację ślubną – szalona, energetyczna, zakręcona @majabohosiewicz ?????? – czytamy na Instagramie Laurelle.

Maja na zdjęciu ma na sobie piękną kreację w gorsetową górą i tiulowym dołem. W opisie zdradziła jednak, że to nie jest suknia, na którą się zdecydowała. A szkoda, bo wygląda pięknie!

– Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. W prawdzie żaden nie doszedł do skutku bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy. Tym razem znowu wybrałam się do Agaty bo uważam, że nie ma lepszego salonu sukien ślubnych w Polsce. Lata doktoryzowania się na programach TLC ? say yes to the dress? oraz ?cygańskie wesele? dały mi doświadczenie o którym inni mogą tylko pomarzyć. Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie czego szukam. No i się nie pomyliłam bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek w których to dokładnie poinformowałam projektantki co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka,  bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą?  Zobaczymy co z tego wyjdzie ? no ale jakby co, to piękne rzeczy na ślub tylko w @laurellefashion. @agata_nivette  wracam za kilka dni, wszystko zmienić. ? dajcie znać jakie są wasze doświadczenia z TĄ jedyną ( suknią ślubną) ps. TO NIE TA! Stary nie zobaczy! Niebójta się – napisała na Instagramie Maja Bohosiewicz.

Gratulujemy i nie możemy doczekać się zdjęć właściwiej kreacji!

View this post on Instagram

Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. W prawdzie żaden nie doszedł do skutku bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy. Tym razem znowu wybrałam się do Agaty bo uważam, że nie ma lepszego salonu sukien ślubnych w Polsce. Lata doktoryzowania się na programach TLC ? say yes to the dress? oraz ?cygańskie wesele? dały mi doświadczenie o którym inni mogą tylko pomarzyć. Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie czego szukam. No i się nie pomyliłam bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek w których to dokładnie poinformowałam projektantki co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą? Zobaczymy co z tego wyjdzie ? no ale jakby co, to piękne rzeczy na ślub tylko w @laurellefashion. @agata_nivette wracam za kilka dni, wszystko zmienić. ? dajcie znać jakie są wasze doświadczenia z TĄ jedyną ( suknią ślubną) ps. TO NIE TA! Stary nie zobaczy! Niebójta się #wedding #perfectday #weddingdress #whitedress #sayyestothedress #gypsywedding

A post shared by Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz) on

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @majabohosiewicz

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony