Maja Bohosiewicz jest już po ślubie! Oto jej suknia

Maja Bohosiewicz jest już po ślubie! Oto jej suknia

Maja Bohosiewicz jest już po ślubie! Oto jej suknia

Na początku grudnia na Instagramie Mai Bohosiewicz pojawiła się pewna mała zapowiedź. A tak właściwie to wcale nie taka mała, bo aktorka zaprezentowała się w zjawiskowej sukni ślubnej. Wszyscy zamarli. Czyżby w końcu szykował się ślub?

ZOBACZ: Maja Bohosiewicz w białej sukni. Czyżby szykował się ślub?

Tym razem Bohosiewicz nie rzuciła słów na wiatr. Okazuje się, że tegoroczny Sylwester był jeszcze bardziej wyjątkowy…

View this post on Instagram

Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. W prawdzie żaden nie doszedł do skutku bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy. Tym razem znowu wybrałam się do Agaty bo uważam, że nie ma lepszego salonu sukien ślubnych w Polsce. Lata doktoryzowania się na programach TLC ? say yes to the dress? oraz ?cygańskie wesele? dały mi doświadczenie o którym inni mogą tylko pomarzyć. Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie czego szukam. No i się nie pomyliłam bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek w których to dokładnie poinformowałam projektantki co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą? Zobaczymy co z tego wyjdzie ? no ale jakby co, to piękne rzeczy na ślub tylko w @laurellefashion. @agata_nivette wracam za kilka dni, wszystko zmienić. ? dajcie znać jakie są wasze doświadczenia z TĄ jedyną ( suknią ślubną) ps. TO NIE TA! Stary nie zobaczy! Niebójta się #wedding #perfectday #weddingdress #whitedress #sayyestothedress #gypsywedding

A post shared by Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz) on

Maja Bohosiewicz już po ślubie!

– Moment ślubu to jedna z piękniejszych chwil w naszym życiu. Nie widzieliśmy scenografii wcześniej, przyjechaliśmy na gotowe i oniemieliśmy z wrażenia. Moment przysięgi z naszymi dziećmi na kolanach w takt naszej ukochanej piosenki – coś cudownego. Nie było stresów czy przykrości bo zaufaliśmy najlepszym i tak naprawdę sami czuliśmy się jak goście na własnym ślubie dzięki Kasi Gajek. Nieprawdopodobnej osobie, specjalistce, top of the top, zorganizowanej, eleganckiej, która sprawiła, że WSZYSTKO było dokładnie tak jak powinno – napisała na Instagramie.

Uroczystość i przyjęcie weselne odbyły się w zjawiskowej skąpanej w złocie scenerii w klimacie Wielkiego Gatsby’ego. Okazuje się, że Maja miała takie same obawy jak “zwykłe” Panny Młode – czy wszystko będzie po mojej myśli? Przyznała, że stresowała się wystrojem sali weselnej, ale gdy zobaczyła ją na własne oczy – płakała ze wzruszenia.

View this post on Instagram

Kochani, piękny dzień za nami. Staraliśmy się z Tomkiem podejść do całego wydarzenia na chłodno, bez zbędnych emocji czy oczekiwań. Zaprosiliśmy tylko ludzi których kochamy, lubimy, spotykamy się, przyjaźnimy. Moment ślubu to jedna z piękniejszych chwil w naszym życiu. Nie widzieliśmy scenografii wcześniej, przyjechaliśmy na gotowe i oniemieliśmy z wrażenia. Moment przysięgi z naszymi dziećmi na kolanach w takt naszej ukochanej piosenki – coś cudownego. Nie było stresów czy przykrości bo zaufaliśmy najlepszym i tak naprawdę sami czuliśmy się jak goście na własnym ślubie dzięki Kasi Gajek. Nieprawdopodobnej osobie, specjalistce, top of the top, zorganizowanej, eleganckiej, która sprawiła, że WSZYSTKO było dokładnie tak jak powinno. Szczerze? Bez niej poddałabym się miesiąc temu, bo nie miałam siły ani czasu na nerwy i negocjacje. Druga osoba która sprawiła, że ten dzień wyglądał tak jak miał wyglądać to Gosia z @gfiore.pl. Zdjęcia nie oddają magii tej scenografii. Podsyłałam jej tysiące inspiracji i bałam się, że u nas będzie ?mały polski gatsby? a nie ?wielkie gatsby?. Gosia odwaliła taką robotę, że wchodząc na salę płakałam ze wzruszenia widząc to wszystko. Trzecią osobą jest Agata z @laurellefashion która uszyła dla mnie w 2tygodnie sukienke moich marzeń. Przepraszam, ale uważam, że jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki ślubnej? to oczywiście jej zasługa nie moja. Agata jak nikt inny potrafi słuchać swoich klientek. Praca z nią i jej Mamą to była czysta przyjemność. Czwartą osobą, w sumie najważniejszą, jest mój MĄŻ (?) oaza spokoju, miłości i mądrości. Kocham gościa niezmiennie więc ślub nic tu nie zmienia, ale miło że nosi obrączkę, może teraz dziewczyny na siłowni się odczepią. ? kochani goście i przyjaciele dziękujemy za waszą obecność, za tańce, za zabawę, życzenia. Całujemy ściskamy dziękujemy. Aaaa!!!! No i oczywiście dziękuje @soniabohosiewicz @martachomentowska @corinnemakeup że były ze mną cały czas! ?????? ps. Kiedy Teściowa mówi Ci, że jej syn znalazł ?drugą połowę jabłka no to musi być miłość ??

A post shared by Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz) on

Maja Bohosiewicz suknia ślubna

Na ten wielki dzień Maja wybrała dla siebie suknię stworzoną przez Agatę Nivette, projektantkę Laurelle.

– Trzecią osobą (której chce podziękować – przyp. red.) jest Agata z @laurellefashion która uszyła dla mnie w 2 tygodnie sukienke moich marzeń. Przepraszam, ale uważam, że jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki ślubnej? to oczywiście jej zasługa nie moja. Agata jak nikt inny potrafi słuchać swoich klientek. Praca z nią i jej Mamą to była czysta przyjemność – napisała na Instagramie Maja.

Suknia ślubna idealnie wpisała się w klimat ślubu. Tiulowy dół zdobiony był cekinami, które układały się w ciekawe wzory. Te odnajdywały kontynuację na gorsecie. Maja postawiła na duży dekolt i rozcięcie eksponujące nogę. Dodatkiem do sukni iście w klimacie Wielkiego Gatsby’ego były delikatne pióra zdobiące ramiączka sukni.

GRATULUJEMY!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @majabohosiewicz / @laurellefashion

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony