jolie.bridal, czyli zupełnie inne suknie ślubne od Berty

jolie.bridal, czyli zupełnie inne suknie ślubne od Berty

Zobaczcie pierwszą kolekcję!

Wygląda na to, że Berta postanowiła (i to chyba dosłownie!) opanować cały rynek sukien ślubnych. Po ogromnym sukcesie „głównej” marki pojawiły się takie linie jak Muse by Berta i Berta Privee. Myślałyście, że to wszystko? Nic z tych rzeczy! Poznajcie jolie.bridal, nowe „dziecko” projektantki!

ZOBACZ: Zobaczcie zjawiskowe suknie ślubne z kolekcji BERTA PRIVÉE Nº 4

Każda z linii stworzonej przez Bertę Balilti ma swój unikatowy charakter, chociaż równocześnie każda ma również rozpoznawczy dla brandu styl. Mamy wrażenie, że w kolekcji na 2021 od jolie.bridal, designerka wróciła nieco do swoich początków. Nie brakuje koronek i dopasowanych fasonów, pojawia się również coś zupełnie innego…

Powrót do przeszłości? Takie odnosimy wrażenie! Berta w swoich pierwszych kolekcjach bardzo często korzystała z gładkich tkanin. Mamy wrażenie, że w ostatnich sezonach te zdecydowanie zostały wyparte przez tiule i koronki. Muśliny i jedwabie powróciły właśnie w tej kolekcji, nie brakuje kreacji, których nie powstydziłaby się żadna grecka bogini. Zwiewne spódnice muszą obłędnie poruszać się na wietrze!

Do gustu bardzo przypadły nam dopasowane sukienki z dodatkiem ciekawej warstwy transparentnego tiulu dodającego lekkości i kobiecości. W kolekcji nie brakuje falbanek, opadających rękawów, gorsetów, a także dekoltów.

Jolie Bridal – ceny

O kreacjach Berty marzy wiele kobiet, niestety wysokie ceny kreacji sprawiają, że nie każda Panna Młoda może sobie na nie pozwolić. Z pomocą dla kobiet z mniejszym budżetem ma przyjść właśnie marka jolie.bridal, która ma być zdecydowanie bardziej przystępna cenowo, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości. Co oznacza to w praktyce? Musimy jeszcze chwilę poczekać, bo kolekcja ma dopiero trafić do sprzedaży.

 

Zdjęcia: Materiały prasowe jolie.bridal

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony