Joanna Krupa już po ślubie! Mamy zdjęcia jej sukni ślubnej!

Joanna Krupa już po ślubie! Mamy zdjęcia jej sukni ślubnej!

Joanna Krupa już po ślubie! Mamy zdjęcia jej sukni ślubnej!

Kilka dni temu świat obiegła informacja, że polska modelka – Joanna Krupa – jest już po ślubie. Pogłoski okazały się prawdziwe, a Joanna i jej narzeczony, Douglas Nunes, postawili na spontaniczny ślub w amerykańskim urzędzie stanu cywilnego. Nie oznacza to jednak, że para odpuściła sobie ślub kościelny i tradycyjne polskie wesele.

ZOBACZ: Suknia ślubna Meghan Markle to plagiat?

Para stanęła na ślubnym kobiercu dzisiaj w Krakowie. Przyjęcie ślubne odbywa się w hotelu Sheraton, a Panna Młoda zdążyła pochwalić się już suknią ślubną.

Joanna Krupa suknia ślubna

Ku naszemu zaskoczeniu Joanna nie wybrała sukni ślubnej od Berty Bridal ani Zuhaira Murada. Postawiła na kreację od polskiej projektantki, Sylwii Romaniuk, która zachwyciła swoją prostotą i klasą. Drugi wybór (Joanna ma już za sobą jeden ślub) okazał się być zupełnym przeciwieństwem pierwszego. Suknia modelki była uszyta z gładkiego jednolitego materiału, miała hiszpański dekolt i krój syrenki, który podkreślił wszystkie atuty jej figury. Mówi się o tym, że inspiracją dla Joanny była sama Meghan Markle.

Krupa nie zapomniała również o ślubnych dodatkach. Na jej głowie pojawił się długi katedralny welon. Diamentowe kolczyki były idealnym uzupełnieniem zaręczynowego pierścionka i obrączki od M&M GOLD. Uwagę zwracał również bukiet ślubny w pastelowych odcieniach.

Pięknie, skromnie i z klasą.

Done deal!

A post shared by Douglas Nunes (@nunes451) on

Gratulujemy młodej parze i życzymy szczęścia na nowej drodze życia!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @Joannakrupa / @nunes451

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony