Izabela Janachowska stworzyła własną kolekcję sukien ślubnych!

Izabela Janachowska stworzyła własną kolekcję sukien ślubnych!

Izabela Janachowska stworzyła własną kolekcję sukien ślubnych!

Izabela Janachowska jest niekwestionowanym ekspertem w tematyce ślubnej. A dowodem są m.in. programy telewizyjne, w których nie tylko pomaga przyszłym Pannom Młodym znaleźć idealne suknie ślubne, ale również uratować wesela przed niejedną katastrofą.

ZOBACZ: Czy WSZYSCY zwariowali? O (nie)przyjemnym organizowaniu ślubu

Izabela Janachowska w ostatnim czasie pracowała nad kolejnym tajemniczym projektem. Jak łatwo można się domyślać – ten również związany jest z branżą ślubną…

Izabela Janachowska suknie ślubne

Izabela zaprezentowała dzisiaj światu swoją pierwszą kolekcję sukni ślubnych! Wiedziałyśmy, że prędzej czy później to nastąpi, a Wy?

– Kolekcja jest zróżnicowana, dzięki czemu odpowiada na potrzeby zarówno kobiet młodych, jak i dojrzałych, tych o drobnej budowie i o tych o krąglejszych kształtach. Są fasony dla tych, które marzą o bajkowej sukience księżniczki, ale także dla tych pań, które cenią minimalizm, naturalność czy styl boho. Podstawowym założeniem było, aby każda kobieta znalazła w kolekcji tę jedyną sukienkę, która będzie odpowiedzią na jej wyobrażenia o sukni idealnej – czytamy na weddingdream.pl.

Janachowska zdradziła na stronie, że suknie będą dostępne w najlepszych salonach już od 10 października. Lista z pewnością zostanie opublikowana w najbliższym czasie.

Jesteśmy ciekawe czy któryś z modeli przypadł Wam do gustu…

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe / Youtube / Instagram / @izabelajanachowska

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony